ملاقات رئیسی با دبیرکل اتحادیه آسه آن ، تاکید بر ضرورت توسعه همکاری ها میان ایران و اتحادیه آسه آن

به گزارش وبلاگ کلشی ها، دبیرکل اتحادیه آسه آن در ملاقات با رئیس جمهور ضمن تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه جمهوری اسلامی ایران در منطقه، گزارشی از برنامه های این اتحادیه برای توسعه تعاملات با کشورمان ارائه کرد و دکتر رئیسی نیز ضرورت پیگیری جدی اهداف مشخص شده برای توسعه همکاری ها میان این اتحادیه و ایران را مورد تاکید قرار داد.

ملاقات رئیسی با دبیرکل اتحادیه آسه آن ، تاکید بر ضرورت توسعه همکاری ها میان ایران و اتحادیه آسه آن

به گزارش وبلاگ کلشی ها، در دومین روز از سفر رسمی سید ابراهیم رئیسی به اندونزی، آقای کائو کیم هورن دبیرکل اتحادیه آسه آن با حضور در محل اقامت، با رئیس جمهور کشورمان ملاقات و گفت وگو کرد.

دبیرکل اتحادیه آسه آن در این ملاقات ضمن تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه جمهوری اسلامی ایران در منطقه، گزارشی از برنامه های این اتحادیه برای توسعه تعاملات با کشورمان ارائه کرد.

رئیسی نیز در این ملاقات با اشاره به اهمیت نقش سازمان های منطقه ای در توسعه مالی کشورها، ظرفیت ها و اولویت های اعلام شده از سوی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه تعاملات با این اتحادیه و کشورهای عضو آن را مورد اشاره قرار داد و بر ضرورت پیگیری تحقق اهداف معین شده در این زمینه تاکید نمود.

منبع: همشهری آنلاین

به "ملاقات رئیسی با دبیرکل اتحادیه آسه آن ، تاکید بر ضرورت توسعه همکاری ها میان ایران و اتحادیه آسه آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات رئیسی با دبیرکل اتحادیه آسه آن ، تاکید بر ضرورت توسعه همکاری ها میان ایران و اتحادیه آسه آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید