درخواست دولت ژاپن برای محدود کردن فعالیتهای مالی

به گزارش وبلاگ کلشی ها، دولت ژاپن به منظور مقابله با گسترش کووید-19 از شرکتها و صاحبان کسب و کارهای تجاری درخواست نموده که فعالیت خود را در حد امکان محدود نمایند.

درخواست دولت ژاپن برای محدود کردن فعالیتهای مالی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کلشی ها به نقل از تایمز ژاپن، استانهای اوزاکا و فوکوکا روز دوشنبه رسما از کسب و کارهای تجاری خواستند تا برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا فعالیت خود را متوقف نمایند.

این دو استان در بین هفت استانی در ژاپن هستند که دولت مرکزی درحال حاضر در آنها شرایط فوق العاده اعلام نموده است.

دولت ژاپن همچنان از شرکت ها می خواهد تا اجازه دهند تعداد بیشتری از کارکنان دورکاری نمایند تا در مناطق تحت شرایط اضطراری به دلیل ویروس کرونا ارتباط حضوری افراد در اجتماع به طور چشم گیری کم گردد.

دولت ژاپن می خواهد که در توکیو و شش استان دیگر تماس های فردی را دستکم تا 70 درصد یا ترجیحا 80 درصد کاهش دهد. دولت می گوید که این کاهش به مهار هر چه سریعتر شیوع ویروس کرونا یاری خواهد نمود.

نخست وزیر آبه شینزو سه شنبه گذشته برای هفت استان ژاپن حدود یک ماه شرایط اضطراری خاطرنشان کرد.

دولت می گوید که رفت و آمدهای مردم در شهرهای عظیم حدود 60 تا 70 درصد کاهش یافته است و این کاهش را به تقاضای خود از مردم برای خودداری از بیرون رفتن غیرضروری نسبت می دهد.

اما دولت ژاپن می گوید تعداد افرادی که به سر کار می فرایند آنطور که پیش بینی می شد کاهش نداشته است. دولت میخواهد که از شرکت ها بخواهد تا به وسیله اقداماتی مانند دورکاری تعداد کارکنان در دفاتر خود را به میزان 70 درصد کم نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخواست دولت ژاپن برای محدود کردن فعالیتهای مالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دولت ژاپن برای محدود کردن فعالیتهای مالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید