حیدری: پرسپولیس تمرکز ندارد، اوساگونا شبیه جونیور می گردد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس این تیم به خاطر نداشتن تمرکز لازم نتوانست برابر شارجه به رجحان برسد.

حیدری: پرسپولیس تمرکز ندارد، اوساگونا شبیه جونیور می گردد

سپهر حیدری در گفت وگو با وبلاگ کلشی ها، درباره تساوی پرسپولیس برابر شارجه امارات اظهار کرد: همانطور که یحیی گل محمدی گفت تیم تمرکز لازم را نداشت و به همین خاطر بازیکنان حریف هر زمانی که از سمت چپ و یا راست در عرض حرکت می کردند می توانستند بین مدافعان پاس ارسال نمایند و موقعیت گل به دست بیاورند. این نوع بازی کردن و سیستم دفاع برای پرسپولیس اصلا خوب نیست. در سه بازی گذشته در هر بازی پرسپولیس دو گل دریافت نموده که این نشان می دهد به گل خوردن عادت نموده است.

وی ادامه داد: یحیی گل محمدی درست اشاره نمود. این تیم تمرکزش را از دست داده و قطعا گل محمدی خودش به دنبال چرایی این موضوع خواهد رفت. اگر اینگونه پیش برود و این عادت به گل خوردن ادامه داشته باشد واقعا کار سخت می گردد. البته از نظر من فقط خط دفاع پرسپولیس مقصر نیست بلکه کل تیم تمرکز لازم را نداشت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه به ملاقات پرسپولیس مقابل الدحیل اشاره نمود و گفت: در آن بازی هم دیدیم چگونه عدم تمرکز باعث شد دو گل در همان دقایق ابتدایی وارد دروازه ما گردد. هرچه مالکیت توپ داشته باشیم و موقعیت گل به دست بیاوریم اما تمرکز لازم را نداشته باشیم مطمئناً نمی توانیم پیروز شویم. شاید یکی از دلایلی که هماهنگی در خط دفاع پرسپولیس نمی بینیم تغییرات زیاد در نفرات است. یک بار شجاع خلیل زاده در کنار کنعانی زادگان بازی می نماید و یک بار هم سیدجلال حسینی به میدان می رود. در دفاع کناری هم گاهی شاهد تغییراتی هستیم.

او ادامه داد: من مطمئنم پرسپولیس این پتانسیل و شانس را دارد که به کورس صعود از گروه برگردد و نتایج قبلی را جبران کند. مطمئنا یحیی گل محمدی به دنبال ضعف های تیمش خواهد رفت تا بتواند مسائل را رفع کند. در تیم هایی که او مربیگری نموده علاوه بر مالکیت توپ، کار دفاعی هم به خوبی انجام می شد.

وی در پاسخ به این سوال که بهترین نفرات پرسپولیس در ملاقات برابر شارجه چه کسانی بودند، گفت: روی هر دو گل پرسپولیس علی علیپور و مهدی ترابی نقش داشتند. شاید علیپور تمام 90 دقیقه را پا به توپ نباشد اما بازیکنی است که با استفاده از فرصت ها به پرسپولیس یاری می نماید. من فکر می کنم ترابی و علیپور بهترین نفرات پرسپولیس در ملاقات برابر شارجه بودند.

حیدری در خاتمه درباره عملکرد اوساگونا و استوکس هم گفت: استوکس که نشان داده از نظر بدنی از سایر نفرات عقب است. اوساگونا هم تا به حال چیزی نشان نداده است. من فکر می کنم او با روزهایی که در ذوب آهن بازی می کرد خیلی فاصله دارد. این اوساگونایی که الان در پرسپولیس بازی می نماید کم کم شبیه جونیور می گردد چون نه می تواند موقعیت گل ایجاد کند نه حتی توپ را حفظ کند. او در پنج بازی ای که به میدان رفته فقط یک پاس گل داده است. امیدوارم هر چه زودتر در تیم جا بیفتد و بتواند عملکرد بهتری از خود ارائه بدهد و نگرانی طرفداران را رفع کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حیدری: پرسپولیس تمرکز ندارد، اوساگونا شبیه جونیور می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدری: پرسپولیس تمرکز ندارد، اوساگونا شبیه جونیور می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید