تعلیق مصوبه جدید هیئت مدیره سازمان بورس

به گزارش وبلاگ کلشی ها، وزیر اقتصاد بیان کرد: تصمیم اخیر هیئت مدیره بورس در روز چهارشنبه، فعلا تعلیق شد تا هیئت مدیره در آینده در مورد عرضه و تقاضا تصمیماتی را ارائه کند.

تعلیق مصوبه جدید هیئت مدیره سازمان بورس

به گزارش وبلاگ کلشی ها به نقل از صدا و سیما، فرهاد دژپسند گفت: با توجه به تصمیم هیأت مدیره بورس در روز چهارشنبه مبنی بر عرضه اولیه، در جلسه امروز شورای عالی بورس، شورا به این جمع بندی رسید که با توجه به احتیاج بازار و اقبال سهامداران از بازار سرمایه و عزم جدی دولت و نهادهای غیر دولتی به عرضه های اولیه، قرار شد این تصمیم تعلیق گردد تا هیأت مدیره در این باره تصمیم گیری کند.

وی اضافه نمود: قالیباف اصل که از فردا سکاندار بورس هستند مجموعه پیشنهادهای مربوط به عرضه و تقاضا را ارائه نمایند که امید است در اسرع وقت انجام گردد تا همچنان بازار سرمایه به عنوان بازاری امن و قابل اتکا برای دارندگان نقدینگی باشد.

دژپسند گفت: اگر افراد قصد سرمایه گذاری دارند و می خواهند در جای امن سرمایه گذاری نمایند وارد این بازار شوند البته سرمایه گذاران باید به صورت های اقتصادی شرکت ها توجه نمایند و از مشاوران این حرفه مشاوره بگیرند.

وزیر اقتصاد درباره برنامه های سازمان بورس اوراق بهادار در رابطه با جهش فراوری نیز توضیح داد: امروز شعار سال مبنی بر جهش فراوری در شورا بحث شد و قرار شد هیأت مدیره این موضوع را آنالیز و برنامه جامع برای حضور تمام قد بازار سرمایه برای تأمین شعار سال ارائه کند.

وی درباره شناسایی اموال دولتی و عرضه آن ها نیز گفت: این اموال برای عرضه، احتیاج به مصوبات دولت داشت که دولت در اولین فرصت پیشنهادهای ما را تصویب کرد و اولین گروه در 2 الی 3 هفته آینده عرضه می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تعلیق مصوبه جدید هیئت مدیره سازمان بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق مصوبه جدید هیئت مدیره سازمان بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید