تریلر نو سریال انیمیشنی تکن منتشر شد؛ انیمیشن 27 مرداد پخش می گردد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، نتفلیکس تاریخ انتشار سریال انیمیشنی اقتباسی از معروف ترین سری بازی مبارزهای شرکت نامکو یعنی سری بازی تِکِن را مشخص نموده است. طبق اعلام رسمی نتفلیکس، سریال انیمیشنی تکن: رد خون (Tekken: Bloodline) در 18 اوت (27 مرداد) پخش خواهد شد.

تریلر نو سریال انیمیشنی تکن منتشر شد؛ انیمیشن 27 مرداد پخش می گردد

تریلر نو از جایی آغاز می گردد که تیزر قبلی به اتمام رسیده بود و جین کازاما را نشان می دهد که با پدربزرگ بی رحم خود یعنی هیهاچی میشیما تمرین می نماید و به امید انتقام گرفتن از اوگر (Ogre) قدرتمند به خاطر کشتن مادرش یعنی جون کازاما وارد تورنمنت پادشاه مشت آهنین (King of Iron Fist) می گردد.

علاوه بر شخصیت هایی از جمله پاول (Paul)، کینگ (King) و کازویا (Kazuya) که در تریلر قبلی حضور داشتن، شخصیت های دیگری از جمله لِروی اسمیت (Leroy Smith)، جولیا چانگ (Julia Chang)، نینا ویلیامز (Nina Williams)، لینگ ژاویو (Ling Xiaoyu) و حریف جین یعنی هوارنگ (Hwoarang) در این تریلر نو دیده می شوند.

هیهاچی در جریان این تریلر در قالب این مونتاژی روایت شومی را برای کازاما بیان می نماید: کازاما، به درماندگی ات هنگامی که اوگر مادرت را کشت، فکر کن. برای اینکه او را شکست بدهی، باید صلح طلبی کازاما را کنار بگیری و آتش میشیما را در آغوش بگیری. می خواهم تو را به طور کامل نابود کنم و سپس دوباره از نو تو را خواهم ساخت. بدن تو همانند سلاحی خواهد بود. سبک میشیما تنها راه است.

به نظر می رسد که خط داستانی به شدت بر وقایع بازی تکن 3 که در سال 1997 منتشر شد، تکیه دارد و حتی ممکن است دقیقاً از آن پیروی کند. این یک انتخاب هوشمندانه است. جین یک قهرمان تراژیک غم انگیز کلاسیک است که به وسیله مادر مقدس و پدر شرورش یعنی کازویا تسخیر و گرفتار شده است. او انگیزه های درونی قوی و استواری دارد که به راحتی به وسیله تبهکار نمادین سری یعنی هیهاچی به فساد کشانده می گردد. این می تواند زمینه سازی برای نبردهای بسیاری باشد که به احتمال زیاد در این سریال انیمیشنی شاهد خواهید بود.

کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada)، تهیه کننده و کارگردان سری بازی تکن، در یک تبلیغ اخیر برای این انیمیشن با افتخار بیان نموده بود که سری بازی تکن طولانی ترین خط داستانی را در کل رسانه بازی های ویدئویی داشته است. به عبارت دیگر، در اینجا چیزهای زیادی برای نتفلیکس وجود دارد که بتواند از آن ها بهره ببرد و تا کنون تیم خلاق پشت سر این سریال انیمیشنی که تا به حال نامشان فاش نشده است، به نظر می رسد که انتخاب های درستی را برای انیمیشن تکن: رد خون انجام داده اند.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ

به "تریلر نو سریال انیمیشنی تکن منتشر شد؛ انیمیشن 27 مرداد پخش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تریلر نو سریال انیمیشنی تکن منتشر شد؛ انیمیشن 27 مرداد پخش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید