تازه ترین آمار داوطلبان کنکور اعلام شد ، چهارشنبه آخرین مهلت نام نویسی

به گزارش وبلاگ کلشی ها، سخنگوی سازمان سنجش، آموزش کشور از ثبت نام بیش از 7 هزار داوطلب جدید برای شرکت در کنکور 99 اطلاع داد و گفت: مهلت ثبت نام مجدد تا روز چهارشنبه ادامه دارد.

تازه ترین آمار داوطلبان کنکور اعلام شد ، چهارشنبه آخرین مهلت نام نویسی

به گزارش وبلاگ کلشی ها، فاطمه زرین آمیزی در تبادل نظر با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و با توجه به اعلام تاریخ جدید برگزاری آزمون سراسری سال 99 که در روزهای30 و 31 مردادماه برگزار می گردد، امکان ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات در این آزمون برای پذیرش در رشته های با آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی، دانشگاه پیغام نور (آموزش از راه دور) و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد فراهم شد.

وی توضیح داد: در واقع تسهیلاتی برای ویرایش اطلاعات افرادی که قبلا برای شرکت در این آزمون ثبت نام نموده اند ایجاد شده، لذا اطلاعات ثبت نامی آن ها از روز گذشته یکشنبه، 28 اردیبهشت ماه تا روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ، در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. داوطلبان می توانند در این مهلت مشخص شده نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل اطلاعات خود را ویرایش نمایند.

سازمان سنجش آموزش کشور همچنین به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر پیروز به ثبت نام در کنکور 99 نشده اند، ترتیبی اتخاذ نموده که این گروه از داوطلبان نیز در بازه زمانی از روز گذشته پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

وی تاکید نمود: بر اساس آخرین آمار اعلام شده تعداد 7245نفر در مرحله تمدید مهلت، در آزمون سراسری 99 ثبت نام کردند که مجموع کل داوطلبان این آزمون یک میلیون و 361 هزار و 231 نفر است.

منبع: جام جم آنلاین

به "تازه ترین آمار داوطلبان کنکور اعلام شد ، چهارشنبه آخرین مهلت نام نویسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه ترین آمار داوطلبان کنکور اعلام شد ، چهارشنبه آخرین مهلت نام نویسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید