بهاروند: هفته آینده سرمربی تیم ملی را مشخص می کنیم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، سرپرست فدراسیون فوتبال می گوید این فدراسیون از تصمیم باشگاه ها برای انصراف از لیگ قهرمانان آسیا حمایت می کند.

بهاروند: هفته آینده سرمربی تیم ملی را مشخص می کنیم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، حیدر بهافرایند در حاشیه مجمع هیات فوتبال استان گلستان در پاسخ به سوالی درباره شرایط سرمربی تیم ملی اظهار کرد: انشاءالله هفته آینده سرمربی تیم ملی را مشخص می کنیم. هم گزینه های خارجی داریم و هم با گزینه های داخلی مذاکره کردیم. در این زمینه گویا رسانه ها از ما زرنگ تر هستند.

او در پاسخ به این سوال که آیا علی دایی گزینه نهایی سرمربی تیم ملی محسوب می شود، گفت: هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ایم. درباره این موضوع یک نفر تصمیم نمی گیرد. افرادی گزینه هستند و هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ایم.

او درباره این که دیدار استقلال و الکویت چطور برگزار خواهد شد، گفت: گویا این بازی به تعویق افتاده است. هنوز هم زمان جدیدی اعلام نکرده اند. اگر قرار باشد تیم های ایرانی از رقبای خود در آسیا میزبانی نکنند، قطعا انصراف می دهند. تا الان مساله ای که به طور رسمی موضع فدراسیون فوتبال است انصراف از لیگ قهرمانان آسیا است.

سرپرست فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از صحبت هایش درباره این که آیا حمید استیلی در تیم امید به کارش ادامه می دهد یا خیر، گفت: فعلا برنامه ای درباره این موضوع نداریم.

بهافرایند در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا مربیان خارجی از ایران می فرایند، گفت: آنها باید پولشان را بگیرند و البته برخی از آنها هم به خاطر دلایل شخصی از ایران می فرایند.

او درباره این که گفته می شد فدراسیون فوتبال با برانکو ایوانکوویچ به توافق رسیده بود هم گفت: نه. ما با کسی توافق نکردیم.

وی درباره بحث میزبانی کنندگان ایران از رقبای خود در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: در این زمینه باشگاه ها باید تصمیم بگیرند و باشگاه ها هم برای مردم هستند. آنها هواداران میلیونی دارند. همین باشگاه ها تصمیم گرفتند اگر نتوانند از رقبا میزبانی کنند از لیگ باشگاه های آسیا انصراف بدهند ما هم حمایت می کنیم. آنها حق دارند چنین تصمیمی بگیرند. آنها به دنبال حفظ منافع خود هستند. اگر باشگاهی خارج از ایران از رقبای خود میزبانی کند هم تماشاگر را از دست داده است و هم منابع مالی زیادی باید هزینه کند.

بهافرایند درباره پرداختی های فدراسیون فوتبال به مارک ویلموتس هم گفت: من از آن اطلاعی ندارم. بهتر است در این باره از سخنگوی فدراسیون بپرسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهاروند: هفته آینده سرمربی تیم ملی را مشخص می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهاروند: هفته آینده سرمربی تیم ملی را مشخص می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید