برنامه مسابقات دوشنبه 4 مرداد ورزشکاران ایران در المپیک 2020

به گزارش وبلاگ کلشی ها، مسابقات روز سوم از المپیک 2020 توکیو فردا، دوشنبه برگزار می شود و نمایندگان ایران هم همچون روزهای گذشته به رقابت با حریفان خود می پردازند. ایرانیان در روز سوم در والیبال، بدمینتون، بوکس و شنا مسابقه می دهند.

برنامه مسابقات دوشنبه 4 مرداد ورزشکاران ایران در المپیک 2020

سه ورزشکار ایران در رشته های انفرادی اولین حضور خود در المپیک را تجربه می کنند و تنها تیم ملی والیبال پیش از این هم سابقه حضور در این بازی ها را داشته است. (زمان تمام مسابقات به وقت ایران است.)

والیبال

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود فردا از ساعت 4 و 30 دقیقه مقابل ونزوئلا به میدان می رود. ملی پوشان ایران در اولین مسابقه خود پیروزی بزرگی را مقابل لهستان به دست آوردند که فدراسیون جهانی والیبال از آن با نام انتقام شکست در المپیک ریو نام برد. ایران در المپیک 2016 ریو با نتیجه 3 بر2 مقابل لهستان شکست خورده بود.

بدمینتون

ثریا آقایی، تنها بدمینتون باز ایران در بازی های توکیو و اولین زن بدمینتون باز ایران در المپیک از ساعت 6 و 50 دقیقه صبح مقابل فاطیما عبدالرزاق از مالدیو به میدان می رود. این اولین مسابقه آقایی در مرحله گروهی است. او در گروه G با دو ورزشکار از مالدیو و چین رقابت خواهد کرد.

بوکس

سید شاهین موسوی دیگر بوکسور ایران در مرحله یک شانزدهم نهایی وزن 69 تا 75 کیلوگرم از ساعت 8 و 6 دقیقه صبح مقابل یویتو موریواکی از کشور میزبان مبارزه می کند. موسوی هم برای اولین بار به المپیک راه پیدا کرده است.

شنا

متین بالسینی، تنها کننده شنای ایران در بازی های توکیو از ساعت 14 و 46 دقیقه در مرحله مقدماتی 200 متر پروانه مردان به آب می زند. او با پنج شناگر دیگر از کشورهای جامائیکا، اسلواکی، تایلند، سوریه و سیشل رقابت خواهد کرد.

منبع: فرارو

به "برنامه مسابقات دوشنبه 4 مرداد ورزشکاران ایران در المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه مسابقات دوشنبه 4 مرداد ورزشکاران ایران در المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید