بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور از امروز

به گزارش وبلاگ کلشی ها، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش غلظ آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت طی امروز (27 دی) از بارش برف و باران در استان های کشور از امروز خبر داد.

بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور از امروز

به گزارش وبلاگ کلشی ها به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز (27 دی) در شهرهای صنعتی و پرجمعیت از غلظت آلاینده های جوی کاسته خواهد شد و در استان های کرمانشاه لرستان و ایلام بارش پراکنده خواهیم داشت.

وی ادامه داد: فردا (28 دی) در بعضی نقاط استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمانشاه، لرستان، کردستان، همدان، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس و دامنه های البرز و تهران بارش پراکنده پیش بینی می شود.

به گفته ضیاییان، دوشنبه (29 دی) در بعضی نقاط استان های واقع در شمال غرب و بعضی استان های غرب کشور بارش برف و باران ادامه خواهد داشت.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه سه شنبه (30 دی) در بعضی از مناطق غرب و شمال غرب بارش برف و باران رخ می دهد، اظهار کرد: روز چهارشنبه (1 بهمن) برای شمال غرب، غرب و سواحل دریای خزر بارش پیش بینی می شود. همچنین امروز (27 دی) نیز غرب دریای خزار مواج پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان درباره شرایط جوی تهران طی دو روز آینده، گفت: آسمان تهران فردا (28 دی) نیمه ابری تا ابری، گاهی همراه با افزایش باد با احتمال بارش پراکنده وکاهش ابر در اوایل شب با حداقل دمای 4 و حداکثر دمای 12 درجه سانتیگراد و روز دوشنبه (29 دی) قسمتی ابری، در بعضی ساعات همراه با افزایش باد و افزایش ابر در اواسط روز با حداقل دمای 2 و حداکثر دمای 12 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع: جام جم آنلاین

به "بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید