افزایش 65 درصدی حوادث ترافیکی در طرح نوروزی 1400

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئیس اورژانس کشور گفت: حوادث ترافیکی نسبت به سال قبل افزایش 65 درصدی داشته است.

افزایش 65 درصدی حوادث ترافیکی در طرح نوروزی 1400

به گزارش ایسنا، پیر حسین کولیوند در برنامه ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهوری، اظهار کرد: حوادث ترافیکیِ طرح نوروزی 1400 در مقایسه با سال گذشته چند برابر شده است و همین امر ما را نگران می کند. همچنین تعداد مراجعات به مراکز اورژانس تهران در مقایسه با سال گذشته به غیر از موارد کرونایی دو برابر شده است و این امر بیانگر این است که باید کنترل بیشتری در این حوزه داشته باشیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد که تعداد مراجعات به علت بیماری کووید 19 به اورژانس تهران، تقریبا مشابه سال گذشته و حتی کمتر است.

کولیوند در عین حال گفت: تا کنون گزارش حادی از عارضه افرادی که واکسن کرونا زده اند نداشتیم. البته مواردی بود که افراد گزارش تب داده بودند که مشاوره پزشکی دریافت کردند، اگرچه این موارد توسط تیم مراقبتی مرتب پیگیری می شود.

به گفته رئیس اورژانس کشور، تیم اورژانس، درمان و خدماتی کشور با آمادگی خوب و تمام توان در خدمت مردم هستند و همچنین مطابق با نظرسنجی ها، رضایت بانوان از خدمات تیم عملیات ویژه بانوان افزایش یافته است.

وی ادامه داد: 30 درصد دانشجویان فوریت های پزشکی را بانوان تشکیل می دهند و این تیم توانسته است در بسکمک از ماموریت هایی که برای بانوان خاص است کمک کند. همچنین تیم مشترک خانم و آقا در موارد درون سازمانی و برون سازمانی با یکدیگر مشارکت داشته اند.

منبع: فرارو

به "افزایش 65 درصدی حوادث ترافیکی در طرح نوروزی 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 65 درصدی حوادث ترافیکی در طرح نوروزی 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید