ادعای تازه درباره دلیل مرگ ملکه انگلیس

به گزارش وبلاگ کلشی ها، گیلس داوبنی براندرت نویسنده و سیاستمدار سابق انگلیسی و نزدیک به اعضای خانواده سلطنتی انگلستان ادعا نموده که کهولت سن دلیل مرگ ملکه الیزابت نبود بلکه بیماری سرطان مغز استخوان بود که او در سال های آخر زندگی اش با آن مبارزه می کرد.

ادعای تازه درباره دلیل مرگ ملکه انگلیس

به گزارش ایرنا، داوبنی براندرت که از دوستان نزدیک شاهزاده فیلیپ است، در بیوگرافی در آستانه انتشار نو خود (8 دسامبر) با عنوان الیزابت: یک پرتره صمیمی نوشته: ملکه بریتانیا که اوایل سال میلادی جاری در سن 96 سالگی درگذشت، در سال های آخر زندگی با سرطان دردناک مغز استخوان مبارزه می کرد.

به ادعای براندرت ملکه الیزابت دوم از بیماری میلوما که نوعی سرطان مغز استخوان است رنج می برد که منجر به مرگ او شد.

این نویسنده انگلیسی در مقاله ای نوشته: شنیده بودم که ملکه به نوعی بیماری سرطان مغز استخوان مبتلاست که خستگی، کاهش وزن و مسائل حرکتی ملکه تأییدکننده آن بود که غالبا در طول یک سال آخر زندگی ملکه به ما گفته می شد.

به نوشته براندرت، درد استخوان به ویژه در ناحیه لگن و کمر شایع ترین علامت میلوما است و مولتیپل میلوما اغلب افراد مسن را مبتلا می نماید.

او این را هم گفته که هیچ درمانی در زمان حاضر برای درمان این بیماری وجود ندارد اما داروها و درمان ها می تواند عوارض ناشی از آن را به تأخیر بیاندازد.

منبع: فرارو

به "ادعای تازه درباره دلیل مرگ ملکه انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای تازه درباره دلیل مرگ ملکه انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید