ابزار سفر: تخت خواب مسافرتی

به گزارش وبلاگ کلشی ها، در این مطلب از ابزار سفر درباره تخت خواب مسافرتی می خوانید که به خاطر چهارچوب آلومینیومی سبکی که دارد از شما در مقابل زمین سرد و نمناک و البته از حشرات موذی محافظت می نماید. با خبرنگاران همراه باشید.

ابزار سفر: تخت خواب مسافرتی

چه کسی می گوید که برای داشتن خوابی راحت در هوای مطبوع تابستانی در دل طبیعت، حتما باید یک چادر مسافرتی داشته باشید؟ گاهی با داشتن تنها یک تخت تاشو مسافرتی همه چیز روبه راه می گردد. البته، چه بهتر که آن تخت مسافرتی چهارچوبی آلومینیومی و سبک، پوشش نایلونی ضخیم و در و پنجره ای مجهز به توری پشه گیر داشته باشد.

تخت مسافرتی کمپ رایت (Kamp-Rite) برترین سرپناه برای شما در یک آخر هفته ماجراجویانه خواهد بود. این تخت فضای کافی برای دو نفر دارد، یعنی شما و همراه خوش شانستان به لطف چهارچوب 28 سانتی متری این تخت خواب، به مقدار ای از زمین فاصله خواهید داشت که به دور از حشرات موذی، سنگ های تیز و سطح نمناک و سرد زمین شبی آرام و لذت بخش در هوای مطبوع طبیعت داشته باشید. این تخت خواب به گونه ای طراحی شده که به آسانی باز و بسته گردد و حتی بتوان از آن به عنوان جایگاه استفاده کرد.

کمپ رایت مجهز به یک پوشش پشم شیشه، زیپ ضدزنگ ، جیب های داخلی و چندین قلاب و گیره با کیفیت است. بعلاوه، این تخت خواب توانایی تحمل وزنی معادل 226 کیلوگرم دارد. قیمت این محصول 650 هزار تومان (210 دلار) است و می توانید آن را از سایت آمازون بخرید.

برای تماشا سایر مقالات این مجموعه به صفحه اختصاصی ابزار سفر در وبلاگ کلشی ها مراجعه کنید.

منبع: کجارو / hiconsumption.com

به "ابزار سفر: تخت خواب مسافرتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابزار سفر: تخت خواب مسافرتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید