آنچلوتی: با جام به مادرید بر می گردیم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئال مادرید در اولین بازی در جام باشگاه های دنیا 2022، فردا شب از ساعت 22:30 در مرحله نیمه نهایی به مصاف الاهلی مصر می رود.

آنچلوتی: با جام به مادرید بر می گردیم

کارلو آنچلوتی در نشست خبری پیش از این ملاقات گفت: جام دنیای باشگاه ها رویداد بسیار مهمی است و حضور ما به این معنی است که خوب کار نموده ایم. بسیار هیجان زده هستیم که در کشوری حضور داریم که طرفداران زیادی داریم. ما این شانس را داریم که آنها را شاد کنیم، این مسابقات جایی است که ما باید چیزهای زیادی به دست بیاوریم.

آنچلوتی درباره شناختش از الاهلی اعلام کرد: آنها یک تیم ریشه دار و با تاریخ طولانی و از مهم ترین تیم های فوتبال هستند. با بازیکنان خوبی در این مسابقات شرکت نموده اند و یک بازی رقابتی خواهیم داشت.آنها هم مثل ما می خواهند برنده شوند. ما به الاهلی با چنین سابقه قوی در فوتبال آفریقا احترام می گذاریم.

وی درباره مصدومان تیمش هم گفت: بنزما، کورتوا و میلیتائو در شرایط خوبی به سر می برند و آماده هستند و می توانند در جام باشگاه های دنیا به در بازی روز شنبه به ما یاری نمایند.

سرمربی رئال با اشاره به حضور طرفداران مراکشی توضیح داد: فکر می کنم که طرفداران مادریدی زیادی وجود خواهند داشت و همه از یک بازی رقابتی با دو تیم که مشتاق بازی هستند لذت خواهند برد. ما از طرفداران مراکشی محبت زیادی دریافت نموده ایم. اینجا امکانات خوب است، هوا خوب است.از حضور در اینجا هیجان زده هستیم. یک هفته اینجا خواهیم بود و با جام می خواهیم به مادرید برگردیم.

منبع: فرارو

به "آنچلوتی: با جام به مادرید بر می گردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچلوتی: با جام به مادرید بر می گردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید