4 کاری که مردان با شخصیت هرگز انجام نمی دهند

به گزارش وبلاگ کلشی ها، ارزش یک مرد با تأثیری که روی اطرافیان می گذارد، سنجیده می شود. اینجاست که شخصیت مهمتر از پول است.

4 کاری که مردان با شخصیت هرگز انجام نمی دهند

شما می توانید ثروتمند باشید و شخصیت نداشته باشید. در اینجا سه کار وجود دارد که مردان با شخصیت در روابطشان با زنان انجام نمی دهند.

سندرم مرد خوب

پسر خوب، مرد آلفا، مرد با شخصیت، همه این ها به چه معناست؟ هیچ مردی به طور کامل در یک دسته قرار نمی گیرد، زیرا آن ها معنی یکسانی ندارند. پس بهتر است به جای اینکه سعی کنید مردم را راضی نگه دارید، قوی، با اعتماد به نفس و قاطع باشید.

در مطالعه ای در سال 2011 از طریق دانشگاه بریتیش کلمبیا، از زنان خواسته شد تا مردان را بر اساس حالات چهره ارزیابی کنند. غرو، مهمترین ویژگی جذابیت ظاهری بود. مردان با شخصیت برای خوشان، زمانشان و کسانی که به آن ها اهمیت می دهند ارزش قائل هستند.

غیبت کردن

شایعات، هیچ ارزشی ندارد و مردان با شخصیت، از غیبت کردن لذت نمی برند. اگر پشت سر دوستانتان با دخترمورد علاقه تان صحبت می کنید، او بلافاصله به این فکر می کند که پشت سر او چه می گویید. به جای غیبت کردن، هنر رویارویی را یاد بگیرید. سعی کنید حرف ها و ناراحتی هایتان را مستقیم و مؤدبانه به آن ها بگویید. نباید با غیبت کردن آبروی دیگران را ببرید.

خود شیفتگی

مردان با شخصیت، ارزش سکوت را می دانند. آن ها می دانند چه زمانی ساکت بمانند و گوش دهند و چه زمانی صحبت کنند. آن ها هیچوقت از خودشان تعریف نمی کنند تا جلب توجه کنند. اضطراب، ناامنی یا عدم اعتماد به نفس باعث خودشیفتگی می شود. اگر با دختری صحبت می کنید و متوجه می شوید که کلمه من مدام از دهانتان بیرون می آید، یکی از منفورترین کار هایی را انجام می دهید که همه دختران از آن متنفر هستند.

یک مرد با شخصیت به پوست خود اهمیت میدهد. او ارزش خودش را می داند و زیبایی ظاهرش برایش مهم است.

منبع: سایت طلا

منبع: فرادید

به "4 کاری که مردان با شخصیت هرگز انجام نمی دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 کاری که مردان با شخصیت هرگز انجام نمی دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید