3 کشته در پی انفجار در شهرک صنعتی بابل

به گزارش وبلاگ کلشی ها، این انفجار در ساعت 16 عصر امروز در یک کارخانه تولیدی واقع در شهرک صنعتی رجه بندپی شرقی بابل روی داد که سه نفر از کارگران این واحد تولیدی که در حال تمیز کردن مخزن تخمیر بودند، در نحوه محاسبه گاز تخمیر دچار اشتباه شده و در دم به علت انفجار این افراد فوت می نمایند.

3 کشته در پی انفجار در شهرک صنعتی بابل

مدیر روابط عمومی آتش نشانی شهرک صنعتی بابل مازندران گفت: براثر انفجار ناشی از رعایت نشدن اصول ایمنی در جابجایی گاز تخمیر سه کارگر یک واحد تولیدی در بابل جان باختند.

اصغر متولیان در گفت و گو با ایرنا افزود: این انفجار در ساعت 16 عصر امروز در یک کارخانه تولیدی واقع در شهرک صنعتی رجه بندپی شرقی بابل روی داد که سه نفر از کارگران این واحد تولیدی که در حال تمیز کردن مخزن تخمیر بودند، در نحوه محاسبه گاز تخمیر دچار اشتباه شده و در دم به علت انفجار این افراد فوت می نمایند.

وی با بیان این که، بعلاوه این حادثه سه مصدوم هم داشته است، گفت: حال عمومی افراد آسیب دیده خوب است و برای طی شدن مراحل درمانی این افراد به بیمارستانی در بابل انتقال داده شدند.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی شهرک صنعتی بابل، اسماعیل عبدالله زاده، مجتبی مرتضی نیا و فرشاد کلاگر را اسامی جان باختگان این سانحه گفت.

وی توضیح داد: حدود 50 درصد از این مجموعه تولیدی که 60 کارگر داشت دچار سوختگی و تخریب شد و اکنون با کوشش عوامل آتش نشانی و درخواست یاری اضطراری از دیگر پایگاه های آتش نشانی بابل، آتش در این کارخانه مهار شده است.

متولیان افزود: خوشبختانه به دیگر واحدهای صنعتی واقع در این شهرک خسارتی وارد نشده و نظم و آرامش به منطقه برگشته است.

منبع: عصر ایران

به "3 کشته در پی انفجار در شهرک صنعتی بابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 کشته در پی انفجار در شهرک صنعتی بابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید