17 بیمار بدحال کرونایی در بیمارستان های اردبیل بستری هستند

به گزارش وبلاگ کلشی ها، خبرنگاران/اردبیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در 24 ساعت گذشته 13 بیمار تازه مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و یک بیمار جان خود را از دست داد.

17 بیمار بدحال کرونایی در بیمارستان های اردبیل بستری هستند

علی محمدیان 26 دی در جمع وبلاگ کلشی ها گفت: در 24 ساعت گذشته 13 بیمار تازه مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و یک بیمار جان خود را از دست داد.

وی اضافه نمود: مجموع واکسن تزریق شده در استان اردبیل در سه نوبت اول، دوم و سوم نیز یک میلیون و 878 هزار و 370 واکسن بوده است که از این تعداد 912 هزار و 709 واکسن مربوط به نوبت اول، 798 هزار و 587 واکسن مربوط به نوبت دوم و 167 هزار و 74 واکسن مربوط به نوبت سوم می باشد.

محمدیان با بیان اینکه بعلاوه 16 بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان های استان اردبیل مرخص شدند، توضیح داد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری در استان اردبیل 83 نفر است که از این تعداد 17 نفر در بخش مراقبت های ویژه ICU قرار دارند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار داشت: هم اکنون شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز در شرایط زرد و شهرستان های بیله سوار، مشگین شهر، اردبیل، نیر، گرمی، نمین، سرعین، کوثر، خلخال در شرایط آبی قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "17 بیمار بدحال کرونایی در بیمارستان های اردبیل بستری هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "17 بیمار بدحال کرونایی در بیمارستان های اردبیل بستری هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید