گرشاسبی: کادر فنی نیاز به بازیکن خارجی داشته باشد، پیگیری می کنیم، فولاد در لیگ کشتی تیم داری می کند

به گزارش وبلاگ کلشی ها، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از حضور تیمی از این باشگاه در لیگ برتر کشتی خبر داد.

گرشاسبی: کادر فنی نیاز به بازیکن خارجی داشته باشد، پیگیری می کنیم، فولاد در لیگ کشتی تیم داری می کند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ کلشی ها، حمیدرضا گرشاسبی که یکی از میهمانان ویژه مسابقات کشتی فرنگی جام تختی بود، درباره حضورش در محل برگزاری رقابت ها گفت: از زحمات دوستان تشکر می کنم. بنی تمیم با حضورش خون تازه ای به استان تزریق کرده و امیدوارم دست به دست بدهیم تا به اعتلای ورزش استان کمک کنیم. با دعوت بنی تمیم اینجا حضور پیدا کردم. حضورم در سالن کشتی خاطره ای شد، ما از جنس کشتی بودیم و هستیم.

وی ادامه داد: برنامه ریزی داریم تا کشتی به تیم های باشگاه فولاد اضافه شود و یک تیم قدرتمند را به پیکره کشتی اضافه کنیم و همچنین در فوتبال یا فوتسال بانوان حضور پررنگ داشته باشیم. فولاد 2 سال با محرومیت بدی روبرو شد و تاوان این محرومیت را داد. از همه مهمتر حیثیت اجتماعی باشگاه لطمه دید. الان شرایط در حال جمع و جور شدن است و دوستان همه کمک کردند تا شرایط را ساماندهی کنیم. با اتحاد در ورزش استان، خوزستان حرف های زیادی دارد و بر همین اساس میزبانی جام تختی را به راحتی به هر استانی نمی دهند.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به این سوال که حضورتان در لیگ کشتی در آزاد است یا فرنگی؟ گفت: خوزستان در فرنگی مطرح بوده، البته در سالیان دور در آزاد هم حرف برای گفتن داشت، اما الان اتفاقاتی افتاده که سکاندار کشتی فرنگی هستیم. خطری کشتی فرنگی استان را تهدید می کرد که دچار افت شده بود، اما با این حرکات و با توجه به اینکه استعدادها در فرنگی زیاد است و خوب خودش را نشان می دهد، نتیجه می گیریم. مثلاً در تیم های پایه فوتبال فولاد قبلا یک تیم هم اول نشده بود، اما حالا در امیدها هم در صدر یا کورس قهرمانی هستیم. باید به خوزستان توجه شود و ما هم تابع نظرات اداره کل هستیم.

گرشاسبی در خصوص لیگ قهرمانان آسیا و اینکه فشار روی فولاد زیاد است، گفت: باید آنچه داریم، در زمین پیاده کنیم. چیزی را که در چنته داریم، باید رو کنیم تا هوادار و مردم بفهمند و درک کنند که اگر ببازیم، کم فروشی نکرده ایم. خوشبختانه کارشناسان فوتبال می گویند در جذب بازیکن رکورد زده ایم. در نیم فصل همه بازیکنان قرارداد دارند و بازیکنان مطرح به راحتی رها نمی شوند. ما بازیکنان مطرحی گرفتیم. فرایند رو به جلو خواهیم داشت و در خصوص جذب بازیکن خارجی هم اگر کادر فنی نیازی احساس کرد، در هیئت مدیره دنبال خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گرشاسبی: کادر فنی نیاز به بازیکن خارجی داشته باشد، پیگیری می کنیم، فولاد در لیگ کشتی تیم داری می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: کادر فنی نیاز به بازیکن خارجی داشته باشد، پیگیری می کنیم، فولاد در لیگ کشتی تیم داری می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید