کاهش 10 درصدی آمار بهبود یافتگان کرونا در تهران

به گزارش وبلاگ کلشی ها، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، از کاهش 10 درصدی آمار بهبودیافتگان کرونا در تهران خبر داد.

کاهش 10 درصدی آمار بهبود یافتگان کرونا در تهران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ کلشی ها، علیرضا زالی، عصر دوشنبه در گفتگوی زنده شبکه خبر، به ارائه تازه ترین آمار کرونا در کلانشهر تهران پرداخت.

وی با اشاره به ترخیص 257 بیمار کرونایی از بیمارستان های استان تهران ظرف شبانه روز گذشته، گفت: آمار بهبودیافتگان، کاهش 10 درصدی را نشان می دهد.

زالی با اشاره به میزان مراجعات به مراکز درمانی و بیمارستان های تهران در شبانه روز گذشته، افزود: 4.7 درصد بیماران نیازمند دریافت خدمات بستری بوده اند.

وی با اعلام اینکه در شبانه روز گذشته 55 بیمار جدید در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند، ادامه داد: در شبانه روز گذشته شاهد رشد 3.5 درصدی مراجعان سرپایی بوده ایم.

زالی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی، شرح داد: تسامح در جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به گرم شدن هوا، گفت: تحقیقات نشان می دهد که حرارت و گرما، به تنهایی موجب از بین رفتن ویروس نمی شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کاهش 10 درصدی آمار بهبود یافتگان کرونا در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 10 درصدی آمار بهبود یافتگان کرونا در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید