واکنش مقتدی صدر به حوادث کربلا: معترضین از فتنه نفوذی ها اعلام برائت جویند

به گزارش وبلاگ کلشی ها، سید مقتدی صدر رهبر جریان صدر در صفحه توئیتر خود نسبت به حوادث کربلای معلی واکنش نشان داد.

واکنش مقتدی صدر به حوادث کربلا: معترضین از فتنه نفوذی ها اعلام برائت جویند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کلشی ها، سید مقتدی صدر رهبر جریان صدر در صفحه توئیتر خود در مورد حوادث کربلا نوشت: گروهی از نفوذی ها در صف تظاهرات نمایندگان انقلاب اکتبر حضور دارند که با افکار منحرف و تمایلات داعشی و بعثی و با همراهی بعضی از خرابکاران در صدد سوءاستفاده از مناسبت های مذهبی این روزهای کربلا هستند و قصد دارند آن را به سمت تحقق منافع شوم خود سوق دهند که با مفاهیم دینی و ملی در تضاد است.

 • جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ کلشی ها بخوانید. (کلیک کنید)

  در این بیانیه آمده است: نیروهای امنیتی باید از مقدسات ما در برابر فتنه این خرابکاران که با حمایت های مشکوک خارجی همراه است، دفاع نمایند. سایر انقلابی ها نیز باید از این افراد اعلام برائت نمایند.

  صدر در ادامه گفته است که اگر دو توصیه فوق الذکر عملی نشود، او به شیوه خودش عمل خواهد نمود.

  وی از همه محبان اهل بیت(ع) خواست با صبوری در انتظار دستورات نهادهای بالادست و آشکار شدن موضوع باشند.

  رهبر جریان صدر در سرانجام تأکید کرد که اگر انقلابی های اکتبر به صورت رسمی از این اقدامات خرابکارانه اعلام برائت ننمایند شاید دیگر نتوانند به تظاهرات بپردازند و در مقابل این مردم عراق باشند که از آنان اعلام برائت نمایند.

  به گزارش وبلاگ کلشی ها، در جریان برگزاری مراسم اربعین حسینی(ع) در میدان التربیة کربلا، گروهی از تظاهرات نمایندگان از اهالی استان های مختلف به سمت باب القبلة حرکت کردند و قصد داشتند به وسیله درهای خروجی وارد حرم مطهر امام حسین(ع) شوند که با ممانعت نیروهای امنیتی روبه رو شدند که در پی آن بعضی از افراد نفوذی با پرتاب سنگ به سمت نیروهای محافظتی حرم دست به ایجاد تنش زدند اما نیروهای امنیتی اجازه ایجاد آشوب را به آنان ندادند و اوضاع به حالت طبیعی بازگشت و زائران توانستند در سایه اقدامات امنیتی مراسم مذهبی خود را همانند گذشته برگزار نمایند.

  +

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش مقتدی صدر به حوادث کربلا: معترضین از فتنه نفوذی ها اعلام برائت جویند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مقتدی صدر به حوادث کربلا: معترضین از فتنه نفوذی ها اعلام برائت جویند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید