نشست اعضای هیئت مدیره پرسپولیس با پیروانی و گل محمدی

به گزارش وبلاگ کلشی ها، مدیر و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، امروز با حضور در محل باشگاه با اعضای هیئت مدیره دیدار کردند.

نشست اعضای هیئت مدیره پرسپولیس با پیروانی و گل محمدی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ کلشی ها از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی و یحیی گل محمدی امروز شنبه در راستای ادامه جلسات هماهنگی بین مدیران باشگاه و کادر فنی که پیش از این نیز برگزار شده بود، در محل باشگاه حضور یافتند و با اعضای هیئت مدیره دیدار کردند.

در این جلسه، طرفین درباره مسائل مختلف مرتبط با تیم و برنامه های در دست اقدام به تبادل نظر پرداختند. همچنین درباره ارزیابی ها از شرایط بازیکنان و میزان آمادگی آن ها، پیش بینی ها درباره تصمیم های سازمان لیگ و مراجع ذی ربط برای صدور اجازه تمرینات و آغاز رقابت های فوتبال و هماهنگی های مرتبط با این موارد، تبادل نظر شد.

در این نشست، تأکید شد؛ هیئت مدیره مصمم است ضمن در اولویت قرار داشتن مباحث مربوط به سلامت اجتماعی و اعضای تیم ها و دیگر دست اندرکاران مسابقات، برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که هر زمان نهاد های ذی ربط در امر سلامت، بهداشت و فوتبال شرایط را برای آغاز دوباره فوتبال مهیا دانستند، لیگ جاری در زمانی که ممکن است، ادامه یابد. هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین بر سر مخالفت با نیمه کاره رها شدن رقابت های لیگ، اتفاق نظر داشت و آن را گفت.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "نشست اعضای هیئت مدیره پرسپولیس با پیروانی و گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست اعضای هیئت مدیره پرسپولیس با پیروانی و گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید