مصاحبه داوطلبان دکتری وزارت بهداشت مجازی شد، اعلام نتایج نهایی اوایل مهر

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت از مجازی شدن مصاحبه داوطلبان دکتری دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد و گفت: نتایج اولیه آزمون این داوطلبان شهریور ماه و نتایج نهایی نیز اوایل مهر ماه اعلام خواهد شد.

مصاحبه داوطلبان دکتری وزارت بهداشت مجازی شد، اعلام نتایج نهایی اوایل مهر

دکتر سعید هاشمی در گفت و گو با وبلاگ کلشی ها، ضمن بیان این مطلب به تشریح فرایند برگزاری اولین روز آزمون دکتری دانشگاه های علوم پزشکی پرداخت و گفت: برگزاری این آزمون از 8 صبح امروز جمعه 10 خرداد در 22 دانشگاه علوم پزشکی کشور به طور همزمان آغاز شد و از حدود 18 هزار داوطلبی که در این آزمون ثبت نام کرده بودند حدود 16 هزار داوطلب کارت ورود به جلسه خود را دریافت کردند.

وی در ادامه شرح داد: البته داوطلبانی که کارت ورود به جلسه آزمون دکتری خود را دریافت کردند در پنج نوبت یعنی طی روزهای 10، 11 و 12 مرداد آزمون می دهند.

هاشمی با تاکید بر اجرای پروتکل های بهداشتی در تمام حوزه های برگزاری آزمون دکتری در سراسر کشور اعلام کرد: تمامی داوطلبان موظف به داشتن ماسک در سر جلسه آزمون بودند و بیش از 176 داوطلب که مبتلا به ویروس کرونا بودند در محیط های جدا از سایر داوطلبان آزمون خود را طی این پنج نوبت اعلام شده خواهند داد. ضمن این که فاصله صندلی ها بین تمامی داوطلبان رعایت شده بود.

دکتر هاشمی تاکید کرد: ما به تمامی حوزه ها اعلام کردیم که پنجره های تمامی حوزه ها به منظور ورود و خروج هوا باز باشد. بنابراین نگرانی از بابت رعایت پروتکل های بهداشتی وجود ندارد.

وی فرصت تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه های علوم پزشکی روز گذشته 9 مرداد ماه جاری به تمام رسید و داوطلبانی که به ویروس مبتلا بودند می توانستند این فرم را تکمیل کنند. البته کسانی که روز گذشته این فرم را تکمیل کردند کارتی برایشان صادر نشد اما سایر داوطلبان کرونایی دارای کارت مخصوص و جداگانه بودند.

رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت همچنین مکان برگزاری آزمون دکتری برای داوطلبان مبتلا به کرونا بیمارستان طالقانی نبود بلکه ما محل های جداگانه از آزمون برای آنها در نظر گرفتیم.

وی با تاکید بر این که تا به امروز هیچ تخلفی از جلسه آزمون امروز دکتری نداشتیم تاکید کرد: ما روز دوشنبه 13 مرداد ماه فرم نظرسنجی از داوطلبان شرکت کننده در آزمون بر روی سایت سنجش منتشر خواهیم کرد و داوطلبان می توانند با حضور در این نظرسنجی دیدگاه ها و نظرات خود درباره آزمون را ثبت کنند.

هاشمی با تاکید بر این که نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه های علوم پزشکی کشور شهریور ماه اعلام خواهد شد شرح داد: نتایج نهایی داوطلبان بعد از انجام مصاحبه از اوایل مهر ماه جاری از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و تمامی دانشگاه های علوم پزشکی موظف هستند مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه دکتری را به صورت مجازی و براساس سوابق تحصیلی داوطلب انجام بدهند.

هاشمی گفت: تعداد 18 هزار و 241 داوطلب در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت کردند که آزمون تعداد 4057 داوطلب در صبح امروز جمعه، 4213 داوطلب عصر روز جمعه، 4205 داوطلب در صبح روز شنبه، 4627 داوطلب در عصر روز شنبه و در نهایت 1139 داوطلب نیز صبح روز یکشنبه برگزار می شود.

به گزارش وبلاگ کلشی ها، بر اساس آخرین تصمیمات اعمال شده، آزمون دکتری سال 99 وزارت بهداشت در تاریخ های 10 تا 12 مرداد ماه در حوزه امتحانی و پنج نوبت برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مصاحبه داوطلبان دکتری وزارت بهداشت مجازی شد، اعلام نتایج نهایی اوایل مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاحبه داوطلبان دکتری وزارت بهداشت مجازی شد، اعلام نتایج نهایی اوایل مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید