مرگ مرموز شهردار

به گزارش وبلاگ کلشی ها، جسد شهردار خوشنام پایتخت کره جنوبی و محتمل ترین گزینه ریاست جمهوری آینده این کشور یک روز پس از اینکه منشی سابقش از او به اتهام آزار جنسی شکایت کرد، در تفرجگاهی نزدیک دفتر کارش پیدا شد.

مرگ مرموز شهردار

به گزارش نیویورک تایمز، پارک وون سون 64 ساله، روز پنجشنبه با لغو همه قرار ملاقات های مهمش، حوالی ساعت 10 و 30 دقیقه دفتر کارش را به مقصدی نامعلوم ترک کرد. ساعاتی بعد دخترش با دیدن نامه خداحافظی او، پس از چندین تماس ناموفق با تلفن همراه پدر، با پلیس تماس گرفت. عملیات جست و جوی پلیس، با ردیابی سیگنال های تلفن همراه پارک در تفرجگاه کوهستانی بوگاک سئول بلافاصله با اعزام تیمی 600 نفره، سگ های زنده یاب و پهپادهای جست و جوگر آغار شد و انتها با گذشت بیش از 7 ساعت تلاش، نخستین ساعات بامداد دیروز، جسد آقای شهردار پیدا شد. چوی ایک سو، رئیس پلیس سئول با حضور در جمع وبلاگ کلشی ها گفت: جسد پارک وون سون در حالی پیدا شد که تلفن همراه و کارت های اعتباری اش نیز همراهش بود. هیچ نشانه ای از قتل وجود ندارد اما تحقیقات آغاز شده و ادامه دارد. رئیس پلیس سئول در پاسخ به سؤالی درباره صحت شکایت منشی سابق پارک نیز ماهیت آن را تأیید کرد اما حاضر به بیان جزئیات یا رد و تأیید حدس های رسانه ای نشد.

آخرین پیام پارک

پارک وون سون که سه دوره به عنوان شهردار سئول انتخاب شده بود و به عنوان یکی از فعالان قدرتمند حامی حقوق زنان در کره جنوبی همواره مورد ستایش قرار داشت، در حالی به 4 سال آزار جنسی منشی سابقش متهم شده که پس از انتشار خبر شکایت بدون هیچ دفاعیه ای در نامه ای به دخترش از همه عذرخواهی کرد و خواستار ریختن خاکستر جسدش روی قبر پدر و مادرش شد. در پی این اتفاق مون می ران، معاون سابق پارک در بیانیه ای از سوی خانواده او نوشت: بدون شک هر گونه اقدامی برای بی اعتبار کردن شهرت پارک، با اقدامات جدی قانونی پاسخ داده خواهد شد.

منبع: ایران آنلاین

به "مرگ مرموز شهردار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مرموز شهردار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید