لامبورگینی از غول سبز رنگ خود رونمایی کرد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، لامبورگینی هوراکان استراتو اکنون در قالب چند تصویر و یک فیلم کوتاه، رسماً معرفی شده است.

لامبورگینی از غول سبز رنگ خود رونمایی کرد

لامبورگینی در ژوئن 2019 با نمایش کانسپت آفرود هوراکان Sterrato، توجه علاقمندان را جلب کرد. شایعه فراوری این مدل به سرعت در رسانه­ ها و محافل خودرویی انتشار یافت مخصوصاً که اوایل امسال میلادی، تصاویر مخفیانه از نمونه آزمایشی یک هوراکان هم در اختیار رسانه ­ها نهاده شد. لامبورگینی هوراکان استراتو اکنون در قالب چند تصویر و یک فیلم کوتاه، رسماً معرفی شده است.

نخستین عامل تمایز بین این مدل با سایر نسخه های هوراکان، ریل های سقفی، قطعات پلاستیکی روی لبه گلگیرها، چراغ های روی سقف و دماغه و افزایش 47 میلیمتری ارتفاع از سطح زمین است، که آمادگی هوراکان استراتو برای بیراهه نوردی را به نمایش می گذارد.

بازطراحی ورودی های هوا در کناره بدنه، طراحی متفاوت سپر ها و حفاظت از بخش زیرین خودرو را نیز می توان در تصاویر تشخیص داد، درحالی که انتظار داریم که سیستم تعلیق تقویت شده در کنار سامانه چهار چرخ محرک نهاده شده باشد.

رینگ های 20 اینچی مشکی رنگ، تکمیل کننده ویژگی های ظاهری لامبورگینی هوراکان استراتو است.

کانسپت استراتو به پیشرانه ده سیلندر متعلق به هوراکان Evo با 640 اسب بخار قدرت و بعلاوه سامانه تقسیم گشتاور و فرمانپذیری چهار چرخ مجهز شده بود. جای امیدواری است که نسخه نهایی نیز به همین موارد مجهز باشد.

وبلاگ کلشی ها مالی صنعت ، تجارت و کشاورزی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "لامبورگینی از غول سبز رنگ خود رونمایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لامبورگینی از غول سبز رنگ خود رونمایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید