فرد نابینا هم این آفساید را نمی گرفت

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رحمان رضایی عصر چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مصاف با نفت مسجد سلیمان گفت: ما به بازی مسلط بودیم و تیم مقابل خیلی جسته و گریخته ضد حمله زدند و کلاً نفت مسجد سلیمان یکی دو ضد حمله بیشتر نزد و در تمام بازی مسلط بودیم.

فرد نابینا هم این آفساید را نمی گرفت

وی در انتقاد به شرایط داوری شرح داد: چه فایده ای دارد پنج روز تلاش کنیم ولی وقتی داور روی خط است و می بیند که آفساید نیست و آفساید اعلام می کند، اگر جایی بود که شلوغ بود بالاخره حق با ایشان است و ولی وقتی دو بازیکن هستند چگونه آن توپ را آفساید می گیرد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: داور اشتباه فاحشی انجام داد و واقعاً می توانم بگویم یک فرد نابینا هم می تواند ببیند که این توپ آفساید نبود و هرچه زحمت می کشی با یک اشتباه خراب می شود، پس بیایید از اول خودتان معلوم کنید چه کسی ببرد و چه کسی ببازد چرا 22 نفر اینقدر می دوند و این همه مقدمات و استادیوم و غیره به کار می گیرند، بس کنید.

وی ادامه داد: عملکرد تیم بسیار خوب بود و از کناره ها و از وسط صاحب موقعیت هایی شدیم؛ قصد اضافه نمودن شخص جدیدی به کادر نیز نداریم و امیدواریم این فرایند خوب ادامه پیدا کند ولی داور تعیین کرد بازی چگونه پیش برود.

رضایی با بیان اینکه تیم عملکرد فوق العاده ای را داشته و در چند صحنه موقعیت گل داشته است، اضافه نمود: برای نیم فصل دوم نیاز به خرید چند بازیکن داریم و خلاءها را پر کنیم؛ از روز اول مصر بودیم که چند بازیکن به تیم اضافه شوند تا بتوانیم تیم را تکمیل کنیم ولی باشگاه این اجازه را نداد و پاسخی جز بودجه نداریم و در توانمان نیست نشنیدیم ولی باشگاه قول خرید بازیکن در نیم فصل داده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فرد نابینا هم این آفساید را نمی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرد نابینا هم این آفساید را نمی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید