صعود سه کشتی گیر آزادکار به نیمه نهایى مسابقات جهانى

به گزارش وبلاگ کلشی ها، سه آزادکار ایرانى به مرحله نیمه نهایى مسابقات قهرمانى جوانان دنیا در اردن راه یافتند.

صعود سه کشتی گیر آزادکار به نیمه نهایى مسابقات جهانى

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کلشی ها، مسابقات مقدماتی پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد قهرمانی دنیا از صبح امروز در شهر امان اردن در حال برگزاری است.

در خاتمه مسابقات نوبت صبح، محمدرضا شاکری در وزن 65 کیلوگرم، علی رضایی در وزن 70 کیلوگرم و ابوالفضل بابالو در وزن 97 کیلوگرم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

نتایج نمایندگان ایران تا به امروز به توضیح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم احمد محمدنژاد جوان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 6 بر 1 مری بازاربایف از قزاقستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 3 بر 1 و ضربه فنی مغلوب روسلان عبداله یف از آذربایجان شد و باید منتظر حضور حریفش در ملاقات فینال باشد تا وی نیز بتواند برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

در وزن 65 کیلوگرم محمدرضا شاکری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر فیلیپ فروسولا میلا از اسپانیا را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با نتیجه 6 بر صفر کایجی اوگینو از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. شاکری در این مرحله با دالگات عبدالکادیروف از روسیه کشتی می گیرد.

در وزن 70 کیلوگرم علی رضایی در دور نخست با نتیجه 9 بر 6 ابراهیم یاپراک از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر زلیم خان موتسوخایف از لهستان را از پیش رو برداشت. و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر پاول گرایور از مولداوی را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. رضایی در این مرحله با عمربک تالایبک اولو از قرقیزستان پی کار می نماید.

در وزن 79 کیلوگرم فرزاد صفی دنیاشاهی در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر مغلوب ابراگیم کادیف از روسیه شد و باید منتظر راه یابی حریفش به ملاقات فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده ها به کار خود ادامه دهد.

در وزن 97 کیلوگرم ابوالفضل بابالو پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر توچی گوا از چین را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 6 بر 1 کامیل کوروگلیف از قزاقستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. بابالو دراین مرحله به مصاف کامدن مک دانل از آمریکا می رود.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "صعود سه کشتی گیر آزادکار به نیمه نهایى مسابقات جهانى" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود سه کشتی گیر آزادکار به نیمه نهایى مسابقات جهانى"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید