سورپرایز جالب پلیس هند برای کودک خردسال

به گزارش وبلاگ کلشی ها، ماموران پلیس هندوستان به طرزی جالب یک کودک خردسال اهل این کشور را در روز تولدش غافلگیر کردند.

سورپرایز جالب پلیس هند برای کودک خردسال

به گزارش باشگاه وبلاگ کلشی ها چند ماهی از شیوع کرونا در دنیا می گذرد. این ویروس که تا به امروز در 210 کشور دنیا مشاهده شده بیش از 2 میلیون نفر را مبتلا نموده و ده ها هزار نفر را به کام مرگ کشانده است. با شیوع گسترده کرونا در دنیا بسیاری از کشور ها اقدام به اِعمال قرنطینه کردند.

مطمئنا برای بچه ها که همواره در فضای بیرون از خانه به بازی و تفریح می پرداختند دوران قرنطینه دوران سختی به شمار می رود. این دوران بویژه برای بچه های که روز تولد آن ها است و سال های قبل در چنین روزی جشن بپا می کردند مطمئنا سخت تر می گذرد.

اما به تازگی پلیس ایالت پنجاب هند دست به ابتکاری جالب زد تا روز تولد یکی از همین بچه ها را به شکلی خاص جشن بگیرد. در ویدئویی که منتشر شده این ماموران پلیس را نشان می دهد که چگونه این کودک را در آغوش مادرش غافلگیر می نمایند. در این ویدئو این ماموران در مقابل درب خانه این کودک توقف نموده و پس از بیرون آمدن کودک به همراه مادرش از داخل خانه با هم سرود تولدت مبارک را برای او می خوانند. ظاهرا این اولین جشن تولد این دختر خردسال هندوستانی بود. پلیس پنجاب با انتشار یک ویدئو در این باره در توئیتر نوشت: ماموران پلیس مانسا به شکلی ویژه نخستین جشن تولد مایرا را به او تبریک گفتند. ماموران ضمن خواندن سرود تولدت مبارک کیک تولد مایرا را نیز در مقابل درب منزلش به او هدیه دادند.

انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی با واکنش کاربران نیز همراه بود و بعضی اقدام زیبای ماموران پلیس را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: این شیوه، شیوه ای خاص بود. این دختر که سنش کم است، اما مطمئنا والدینش تا آخر عمر این روز تولد دخترشان را آن هم در این روز های سخت فراموش نخواهند کرد. کاربر دیگری نوشت: پلیس مانسا، کار شما عالی بود.

منبع: عصر ایران

به "سورپرایز جالب پلیس هند برای کودک خردسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورپرایز جالب پلیس هند برای کودک خردسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید