ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از فردا، سه شنبه، 15 تیرماه تغییر می نماید

به گزارش وبلاگ کلشی ها، خبرگزاری خبرنگاران- رقیه صفری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، گفت: ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از فردا، سه شنبه، 15 تیرماه تغییر می نماید .

ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از فردا، سه شنبه، 15 تیرماه تغییر می نماید

به گزارش خبرنگاروبلاگ کلشی هادفترمازندران درساری، رقیه صفری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اضافه کرد: از روز سه شنبه، 15 تیرماه تا سرانجام این ماه، ساعت شروع کار ادارات و دستگاه های اجرایی 6.30 دقیقه صبح و سرانجام آن 13.30 خواهد بود.

وی با اشاره به این که تغییر ساعت اداری در استان بر اساس مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران اجرا می گردد، اضافه کرد: تغییر ساعت کار در ادارات و دستگاه های اجرایی استان، بنا به درخواست شرکت های برق منطقه ای، توزیع نیروی برق استان و غرب مازندران و به استناد بند 1 تصویب نامه هیات وزیران صورت می پذیرد.

معاون استاندار مازندران، گفت: با عنایت به پیش بینی افزایش قابل ملاحظه دمای هوا و رطوبت در روزهای آینده و رشد بار مصرفی به علت افزایش استفاده از وسایل سرمایشی که فشاری مضاعف بر تجهیزات شبکه انتقال نیروگاه ها خواهد داشت بمنظور مدیریت انرژی برق در ساعات اوج مصرف و پیشگیری از قطع برق مشترکین خانگی؛ این مصوبه به مرحله اجرا در می آید.

صفری، اضافه کرد: بعلاوه ساعت کار روزهای پنج شنبه تا ساعت 12.30 می باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، بیان داشت: در ضمن استفاده از دیزل و ژنراتور و مدیریت مصرف انرژی در ساعات اوج مصرف مورد تاکید است.

معاون استاندار، تاکید نمود: مدیران به منظور پاسخگویی به مراجعین، نسبت به فعال بودن میزهای خدمت، در ورودی ادارات و طبق روال معمول ساعت کاری اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از فردا، سه شنبه، 15 تیرماه تغییر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از فردا، سه شنبه، 15 تیرماه تغییر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید