رونمایی از ترکیب ایده آل فرهاد مجیدی برای آسیا خبرنگاران

به گزارش وبلاگ کلشی ها، فرهاد مجیدی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با پیکان به هواداران استقلال امیدواری داد که در لیگ قهرمانان آسیا تیم متفاوتی را ببینند.

رونمایی از ترکیب ایده آل فرهاد مجیدی برای آسیا خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کلشی ها، دفرهاد مجیدی به خوبی دید که تیمش مقابل پیکان فوتبال خوبی را به نمایش نگذاشت و حتی در حد بازی های قبل از عید استقلال هم نبود. فرهاد در کنفرانس گفت ما فقط سه موقعیت گل درست کردیم و باید برای لیگ قهرمانان آسیا خیلی بیشتر کار کنیم.

از وقتی این مربی به جای محمود فکری روی نیمکت داغ استقلال نشسته، رشید مظاهری دروازه بان فیکس استقلال بوده که پیش بینی می شود در آسیا هم خود رشید در تمام بازی ها و یا حداقل در 5 مسابقه از 6 بازی استقلال در مرحله گروهی فیکس باشد. در دفاع مرکزی زوج ایده آل فرهاد همان محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی هستند. مجیدی احتمالاً احمد موسوی را به عنوان دفاع راست بازی می دهد تا او را یک قدم جلو ببرد. در دفاع چپ فرهاد می تواند از بین بابک مرادی، محمدنادری و میلیچ یکی را انتخاب کند و حتی یک نفر را مثل وریا در خط هافبک بازی بدهد.

مسعود ریگی هم قطعاً هافبک دفاعی استقلال در تمام مسابقات خواهد بود اما بزرگترین چالش و مشکل مجیدی در خط میانی و کمبود یک هافبک بازیساز است. جایی که نه آرش رضاوند در حد و اندازه های استقلال به خصوص در بازی های بزرگ نشان داده و نه فرشید اسماعیلی همان فرشید اسماعیلی آماده چند سال قبل است. در واقع بزرگترین نگرانی مجیدی و هواداران استقلال فقدان یک پلی میکر بزرگ است یکی مثل مجتبی جباری که تمام پاس هایش بوی گل بدهد و حتی یکی مثل علی کریمی فصل گذشته تا حد زیادی مشکل هافبک طراح در استقلال را حل کرده بود.

در خط حمله خیال مجیدی تا حد زیادی راحت است این درست که دیاباته و قایدی با دروازه ها قهر کرده اند اما لیگ قهرمانان آسیا می تواند محل شکوفایی دوباره آنها باشد .شیخ در آسیا انگیزه های بسیار زیادی دارد و مهدی قایدی که قصد لژیونر شدن دارد، قطعاً در آسیا چهره متفاوتی را ارائه خواهد داد.

ارسلان مطهری هم در آسیا سابقه گلزنی دارد به جمع اینها باید آرمان رمضانی را هم اضافه کرد که می خواهد ثابت کند در استقلال مهاجم دیگری است و با آن آرمان رمضانی پرسپولیس فرق می کند.

مهاجمان استقلال مسلما در آسیا باید بیشتر از لیگ برتر گل بزنند تا تیمشان از مرحله گروهی صعود کند گروه استقلال خیلی سخت نیست و مسلماً این تیم پتانسیل فنی لازم را برای صدرنشینی در این گروه دارد. الاهلی عربستان، الدحیل قطر و شرطه عراق شاید تیم های چندان ضعیفی نباشند اما نه قدرت تیمی استقلال را دارند و نفرات مستعد این تیم را.

نکته آخر این که وقت آن رسیده تااستقلال بالاخره در آسیا به یاد سالهای خیلی قبل حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد. فصل گذشته آنها پس از باخت به پاختاکور در همان مرحله یک هشتم نهایی حذف شدند اما امسال مجیدی و شاگردانش حتماً باید بهتر و کم نقص ترو جاه طلب تر باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رونمایی از ترکیب ایده آل فرهاد مجیدی برای آسیا خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از ترکیب ایده آل فرهاد مجیدی برای آسیا خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید