روایت عجیب عضو کادر فنی ایران از نجات جان بازیکن عربستانی ، پزشک رقیب هم با تماشا صحنه قلبش گرفت و از حال رفت

به گزارش وبلاگ کلشی ها، ماساژور تیم ملی هندبال پسران نوجوان ایران از لحظاتی که منجر به نجات جان بازیکن عربستانی شد گفت.

روایت عجیب عضو کادر فنی ایران از نجات جان بازیکن عربستانی ، پزشک رقیب هم با تماشا صحنه قلبش گرفت و از حال رفت

به گزارش وبلاگ کلشی ها رضا سرسنگی ماساژور تیم ملی هندبال نوجوانان ایران که در جریان ملاقات نیمه نهایی قهرمانی آسیا جان بازیکن بیهوش عربستانی را احیا کرد، ظهار کرد: بعد از اتمام بازی با تیم عربستان با کادر فنی و بازیکنان در حال خوشحالی کردن بودیم، دیدم یکی از بازیکنان عربستان جلوی نیمکت ما بر زمین خورد. بالای سرش رفتم و فکر کردم که از ناراحتی بر زمین افتاده است. می خواستم او را آرام کنم و دلداری بدهم که دیدم هیچ علائم حیاتی ندارد.

ماساژور تیم ملی اضافه نمود: صورت آن بازیکن عربستانی شکل خاصی شده بود و چشم هایش رفته بود. نفس نمی کشید و فکش قفل شده بود. تا جایی که توانستم اقدامات لازم را برای او انجام دادم. تا نیروهای امدادی و اورژانس به داخل زمین آمدند هم بالای سر او بودم. خداراشکر تا نیروهای امدادی برسند نفس می کشید. بعد او را تحویل نیروهای امداد دادم.

سرسنگی گفت: متاسفانه پزشک تیم عربستانی هم که بالای سر این بازیکن آمد گویی قلبش گرفت و نمی توانست شرایط را کنترل کند. او را هم به بیرون زمین بردند. من هم کار خاصی نکردم این وظیفه هر انسانی است. هر کسی هم جای من بود اینکار را می کرد. من بدون هیچ انتظاری این کار را انجام دادم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن عربستان در پی باخت به این مشکل دچار شده بود یا آسیب دیده بود گفت: این بازیکن روی احمد آرام خطای پنالتی کرد که آن پنالتی در ثانیه های آخر (12 ثانیه به خاتمه بازی) گل شد. در ضد حمله هم باز شوت زد که دروازه بان ما شوت او را سیو کرد. او در 7 ثانیه خاتمهی و حساس یک موقعیت گل را از دست داده بود و یک پنالتی را برای ما بوجود آورده بود که در نهایت آنها شکست خوردند. او فشار روحی زیادی را متحمل شده بود که این اتفاق برایش رخ داد.

فیزیوتراپ و ماساژور تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در خصوص آسیب های ملی پوشان و حضورشان در فینال گفت: علی یوسفی دو بار حین بازی بینی اش شکست. در نیمه اول حتی مجبور به تعویض لباس هایش شدم چون خونریزی داشت اما بینی او را جا انداختم. آتل بستم و دوباره به داخل زمین رفت. متاسفانه دوباره هم بینی اش شکست ولی باز هم جا انداختم و به داخل زمین رفت. اکنون هم مسئله ای ندارد کمی تورم داشت که طبیعی است و تا فردا خوب خواهد شد.

وی گفت: بعلاوه ایلیا گلی هم از ناحیه لب دچار آسیب شد که سریع خونریزی را کنترل کردیم و او به داخل زمین بازگشت. خداراشکر در حال حاضر بازیکنان مسئله ای ندارند. آسیب جزئی از ورزش پرتنش هندبال است. هیچ بازیکن با مصدومیت جدی نداریم و همه در فینال می توانند حضور داشته باشند. آسیب های جزئی مانع بازیکنان نخواهند بود.

سرسنگی گفت: امیدوارم در فینال همه بازیکنان با آمادگی بسیار خوب به داخل زمین بروند. کره در این مسابقات خیلی خوب ظاهر شده اما هیچ تیمی برای باخت به داخل زمین نمی رود. امیدواریم که با کوشش بازیکنان و درایت کادر فنی خوش رنگ ترین مدال را برای کشور به ارمغان بیاوریم. بازی اول ما هم با کره بود اما همواره بازی اول سخت است و امیدواریم در بازی فینال برترین مدال سهم تیم ملی ایران باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "روایت عجیب عضو کادر فنی ایران از نجات جان بازیکن عربستانی ، پزشک رقیب هم با تماشا صحنه قلبش گرفت و از حال رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت عجیب عضو کادر فنی ایران از نجات جان بازیکن عربستانی ، پزشک رقیب هم با تماشا صحنه قلبش گرفت و از حال رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید