رئیس جمهور شبانه روز جلساتی با موضوع کرونا دارند

به گزارش وبلاگ کلشی ها، معاون پارلمانی رئیس جمهور در ارتباط ویدیو کنفرانسی با استاندار کهگیلویه و بویر احمد در جریان آخرین اقدامات این استان در مقابله با ویروس کرونا قرار گرفت.

رئیس جمهور شبانه روز جلساتی با موضوع کرونا دارند

به گزارش ، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور ظهر امروز در ارتباط ویدیو کنفرانسی با استاندار کهگیلویه و بویر احمد در جریان آخرین اقدامات این استان در مقابله با ویروس کرونا قرار گرفت.

امیری در این جلسه با بیان اینکه این مهمان ناخوانده در کشور زحمت های بسیاری مردم کشور ایجاد کرد، گفت: این ویروس بخش هایی را از کشور را تحت تاثیر خود قرار داد. رئیس جمهور شبانه روز جلساتی مرتبط با این موضوع دارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد:تاکید رئیس جمهور این است در شرایط بحرانی استانداران، فرمانداران و روسای دانشگاه های علوم پزشکی همراه مردم باشند؛ در بخش اقتصادی اقداماتی نظیر بسته های حمایتی اجرا شده است.

استاندار کهگیلویه و بویر احمد در ادامه با اشاره به اقدامات این استان در مقابله با ویروس کرونا، گفت: تمام بیمارستان و مراکز بهداشتی استان به طور کامل در حالت آماده باش قرار دارند؛ از ابتدا تا به امروز کل مراجعات به بیمارستان ها 7826نفر بوده که با این وجود این تعداد فرایند کاهشی نسبت به روز های گذشته داشته است.

گفتنی است؛ اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری طی ابلاغیه ای حسینعلی امیری را به عنوان تعیین استان کهگیلویه و بویراحمد در مقابله با ویروس کرونا تعیین کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رئیس جمهور شبانه روز جلساتی با موضوع کرونا دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهور شبانه روز جلساتی با موضوع کرونا دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید