دبیر فدراسیون اسکی: امیدواریم راه حلی برای کسب سهمیه مجدد در المپیک زمستانی پیدا کنیم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، ساوه شمشکی دبیر فدراسیون اسکی کشورمان در رابطه با مسائل مختلف صحبت هایی را اعلام کرد.

دبیر فدراسیون اسکی: امیدواریم راه حلی برای کسب سهمیه مجدد در المپیک زمستانی پیدا کنیم

بهرام ساوه شمشکی دبیر فدراسیون اسکی کشورمان در گفت وگو با خبرنگار ، گفت: سه سهمیه در رشته های آلپاین یک آقا و یک خانم و در رشته صحرانوردی یک سهیمه آقا برای المپیک زمستانی کسب نموده ایم، اما با توجه به شرایط کرونا مسابقات کسب سهمیه در صحرا نوردی در سطح بالایی برگزار گردید که ورزشکار ما نتوانست کسب امتیاز کند. در حال رایزنی با رئیس فدراسیون جهانی هستیم و امیدواریم راه حلی برای کسب سهمیه مجدد پیدا کنیم.

او ادامه داد:کسب یک سهمیه دیگر برای المپیک زمستانی کار سختی است، اما امیدوار هستیم بتوانیم اقدامی در این زمینه انجام دهیم. نفرات ورزشکار برای حضور در المپیک زمستانی تعیین نیست. از دی ماه مسابقات انتخابی برگزار می گردد و از بین ورزشکارانی که حائز امتیاز لازم باشند نفرات انتخاب می گردد.

دبیر فدراسیون اسکی گفت: با توجه به شرایطی که شیوع ویروس کرونا برای ما به وجود آورده است؛ ورزشکاران فقط تمرینات بدنسازی انجام می دهند. بعضی ورزشکاران درخواست داشتند زیر نظر مربیان خصوصی تمرینات خود را دنبال نمایند که فدراسیون با این موضوع موافقت نموده است. در هیئت های تهران و البرز هماهنگی ها صورت گرفته تا اردو های ویژه را برای ورزشکاران برگزار نمایند. با بازگشایی پیست توچال تمرینات فنی ورزشکاران المپیکی هم از سر گرفته می گردد و برای صحرا نوردی هم از پیست امامزاده هاشم (ع) را پس از برف گیری استفاده خواهیم کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دبیر فدراسیون اسکی: امیدواریم راه حلی برای کسب سهمیه مجدد در المپیک زمستانی پیدا کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر فدراسیون اسکی: امیدواریم راه حلی برای کسب سهمیه مجدد در المپیک زمستانی پیدا کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید