خبرنگاران دختربچه گمشده در منطقه تفریحی پلاژ بهبهان پیدا شد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، اهواز-خبرنگاران- رییس جمعیت هلال احمر بهبهان گفت: دختر بچه هفت ساله مفقود شده در منطقه تفریحی پلاژ مارون در یک عملیات جست و جو پیدا شد و به آغوش خانواده خود بازگشت.

خبرنگاران دختربچه گمشده در منطقه تفریحی پلاژ بهبهان پیدا شد

به گزارش وبلاگ کلشی ها حسین مرشد بهبهانی جمعه در جمع وبلاگ کلشی ها خاطرنشان کرد: حوالی شب گذشته گزارش مفقود شدن دختر بچه هفته یک ساله و ناشنوا که با خانواده خود برای تفریح به محوطه پلاژ مارون رفته بود، به کشیک جمعیت هلال احمر بهبهان اعلام شد.

رییس جمعیت هلال احمر بهبهان اضافه کرد: نجاتگران امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شهرستان بهبهان در قالب 2 تیم امدادی به محل اعزام و پس از ارزیابی منطقه و دریافت اطلاعات مورد نیاز به همراه پرسنل حراست پلاژ مارون ، سریعا عملیات جستجو را آغاز کردند و بعد از چند ساعت جستجو کودک گمشده پیدا شد.

مرشد بهبهانی در ادامه از خانواده هایی که افراد دارای معلولیت داشته و برای تفریح به طبیعت می فرایند درخواست کرد در اماکن تفریحی بویژه نقاط کوهستانی، بیشتر به مراقبت و حفاظت از این افراد بپردازند و در هنگام بروز حوادث زمان را از دست نداده و به سرعت با شماره 112 جمعیت هلال احمر تماس گرفته، حادثه را اطلاع دهند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دختربچه گمشده در منطقه تفریحی پلاژ بهبهان پیدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دختربچه گمشده در منطقه تفریحی پلاژ بهبهان پیدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید