خبرنگاران ترددهای ورودی به چهارمحال و بختیاری 74.5 درصد کاهش یافت

به گزارش وبلاگ کلشی ها، شهرکرد- خبرنگاران- سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: ترددهای ورودی به این استان در روز 8 فروردین همزمان با نخستین روز اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی به 74.5 درصد کاهش یافت.

خبرنگاران ترددهای ورودی به چهارمحال و بختیاری 74.5 درصد کاهش یافت

شهرام ندیمی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ کلشی ها افزود: در روز هشتمین روز از فروردین 130 هزار و 895 تردد در استان ثبت شده است که 73 درصد این ترددها از پلاک های بومی بود و 27 درصد ترددها از استان های اصفهان، خوزستان و تهران ثبت شده است.

وی ادامه داد: برهمین اساس مجموع ترددها در استان در روز 8 فرودین در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 63 درصد کاهش، ورودی ها 74.5 درصد کاهش و خروجی ها 77.1 درصد کاهش داشته است.

ندیمی شرح داد: این ترددها در مقایسه با هفتم فروردین و قبل از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نیز کاهش داشت به طوری که ترددهای ورودی در 7 فروردین 61 درصد و خرروجی ها 70 درصد کاهش داشته است.

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختکمک، بیشترین تردد در محورهای داخلی استان را جاده ارتباطی شهرکرد، سورشجان، فارسان و شهرکرد به فرخشهر بیان کرد و گفت: ترددها به صورت شبانه روز از سوی ترددشمارها ثبت می شود.

ندیمی افزود: همچنین محور اصفهان به شهرکرد و مبارکه به بروجن نیز بیشترین ترددهای محورهای برون استانی را به خود اختصاص داد که در روز هشتم فروردین در مقایسه با روز هفتم با کاهش بیش از 40 درصدی ترددها روبرو شد.

به گزارش وبلاگ کلشی ها، طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیرضروری در سطح کشور (مصوب ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا) از بامداد جمعه هشتم فرودین ماه آغاز و تا 15 فروردین ماه اجرا می شود و در صورت تصویب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اجرای طرح تمدید خواهد شد.

چهارمحال و بختکمک 3 هزار و 732 کیلومتر راه دارد که 259 کیلومتر بزرگراه، 761 کیلومتر راه اصلی، 291 کیلومتر راه فرعی و 2 هزار و 369 کیلومتر راه روستایی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ترددهای ورودی به چهارمحال و بختیاری 74.5 درصد کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترددهای ورودی به چهارمحال و بختیاری 74.5 درصد کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید