جشنواره مشهور گل لاله در دره اسکاگیت واشنگتن

به گزارش وبلاگ کلشی ها، وقتی به گل لاله فکر می کنید، اولین مکانی که به ذهنتان می رسد هلند است، ولی می دانستید که جشنواره گل لاله واشنگتن یکی از محبوب ترین هاست و در استان واشنگتن هم می توانید مزارعی از گلهای رنگارنگ را دیدن کنید؟ برگزاری جشنواره گل لاله در دره اسکاگیت که در شمال سیتل واقع شده و تقریبا یک ساعت و تا انجا راه است، یکی دیگر از برترین مکان ها برای لذت بردن از این چشم انداز حیرت اور است. پس در ادامه با ما در مجله گردشگری خبرنگاران همراه باشید برای اطلاعات بیشتر از جشنواره گل لاله در واشنگتن...

جشنواره مشهور گل لاله در دره اسکاگیت واشنگتن

جشنواره گل لاله در دره اسکاگیت

هزاران نفر در طول ماه آوریل به سوی بخشی در شمال غرب اقیانوس ارام راهی می شوند تا در جشنواره گل لاله در دره اسکاگیت، رنگین کمانی از رنگها را که منظره های بدیع را پوشیده ببینند. چشم انداز کوه های چشمگیر کَسکید از جمله کوه بلند بیکر، در پشت این منظره ها، به حیرت این مکان افزوده است.

آغاز با نرگس زرد

جشنواره گل لاله واشنگتن را با نرگس زرد آغاز می کنیم که در شهر لاکانر و در مجاورت رودخانه است، نمایان شده اند و در انجا می توان زنجیره ای از ساختمان های تاریخی را دید که به مغازه هدیه فروشی، گالری و رستوران های درجه یک تبدیل شده اند.

سراسر، رنگ

در اطراف هر گوشه شما لاله هایی را می بینید که به رنگهای رنگین کمان، سرباز می نمایند و شکوفه می زنند، بعضی از گونه ها با گلبرگ هایی از رنگهای مختلف که همه در یک شکوفه هستند خودنمایی می نمایند.

شهر (مرکز) گل لاله

هنگام جشنواره گل لاله در واشنگتن مکان های فوق العاده ای برای عکس سلفی وجود دارد، ولی برترین انها مرکز لاله است با یک در چوبی رنگ پریده که مزرعه ای رنگی را قاب بندی می نماید. وقتی باران آغاز می گردد، این جا مکان خوبی برای پناه گرفتن است، زیرا باغ های داخل سالن برای نمایش نیز وجود دارد. شما می توانید در مزارع و اتوبوس های مخصوص مکان های شگفت انگیری برای عکاسی پیدا می کنید.

رویای یک عکاس ... و چیزهای بیشتر

اما کارهای بیشتری غیر از گرفتن عکس سریع وجود دارد. اگر چه این رخداد طوری طراحی شده که به صورت تور پیاده روی و رانندگی برگزار گردد ولی شما می توانید با مراجعه به دفتر جشنواره در کوه ورنون، اطلاعاتی بدست اورید که در طول زمان حضور شما چه رویدادهایی اتفاق می افتد.

بعضی از این فعالیتها شامل تور مزارع، قایق، هلی کوپتر؛ نمایشگاههای هنر با نمایش کارهای هنرمندان بین المللی و محلی، کنسرت، مزه کردن نوشیدنی و بازارهایی با بسیاری از غذاهای تازه ی، شگفت اور از جمله غذای دریایی و میوها و سبزیجات کشت محلی می گردد.

فرار از شلوغی

اگر می خواهید از شلوغی به دور باشید، پارک استیت دیسپشن پاس در غرب تنها چند دقیقه فاصله دارد که در انتهای سمت غرب دره واقع شده است. یکی از محبوب ترین جذابیت های واشنگتن است که میزبان خط ساحلی اب دریاست، مکانی حیرت اور با پرتگاههای صخره ای مهیج که تا دریا کشیده شده اند تا به آب زمردی دریا برسند.

منبع: همگردی

به "جشنواره مشهور گل لاله در دره اسکاگیت واشنگتن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره مشهور گل لاله در دره اسکاگیت واشنگتن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید