تیم ترامپ خواستار بازشماری چندباره آرا در ایالت جورجیا شد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، تیم انتخاباتی دونالد ترامپ درخواست مجددی را برای بازشماری آرا در ایالت جورجیا ارائه کرد.

تیم ترامپ خواستار بازشماری چندباره آرا در ایالت جورجیا شد

به نقل از خبرگزاری رویترز، ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ بار دیگر درخواست بازشماری آرا در ایالت جورجیا را ارائه کرد.

تیم انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا روز شنبه با طرح دادخواستی جدید، خواستار بازشماری مجدد آرا در ایالت جورجیا شد و تاکید کرد بازشماری سوم آرا این ایالت باید با تطبیق امضاو دیگر پادمان های اصلی همراه باشد.

در بیانیه تیم انتخاباتی ترامپ آمده است: بدون تطبیق امضا، بازشماری آرا مایه شرمساری است و امکان شمارش آرا غیر قانونی را فراهم می کند. اگر تطبیق امضا صورت نگیرد به همان اندازه شمارش اولیه آرا و بازشماری مجدد آن جعلی خواهد بود. بیایید از ارائه نتایج غلط به مردم بپرهیزیم.

ایالت جورجیا شامگاه جمعه نتایج انتخابات و پیروزی جو بایدن در این ایالت را به طور رسمی تایید کرد. برد رافنسبرگ، مسئول ایالت جورجیا اظهار داشت که بعد از بازشماری آرا، جو بایدن، نامزد انتخاباتی حزب دموکرات پیروز انتخابات در این ایالت شده است. این همان موضوعی بود که بسرعت داد ترامپ را درآورد. وی مقامات ایالت جورجیا را به مانع تراشی در جهت دستیابی او به یک پیروزی بزرگ در این ایالت متهم کرد.

ساعاتی بعد بود که مقامات ایالت جورجیا با انتشار اصلاحیه ای، تایید نتیجه نهایی و پیروزی بایدن در این ایالت را پس گرفتند.

نتایج شمارش دستی آرا در ایالت جورجیا نشان می دهد بایدن با بیش از 12 هزار رای اختلاف پیروز به شکست ترامپ و کسب تمامی 16 رای الکترال این ایالت شد. پیش تر به دلیل آنکه اختلاف دو نامزد در ایالت جمهوری خواه جورجیا کمتر از نیم درصد بود، کارزار انتخاباتی ترامپ خواستار شمارش دستی آرا شده بود. با این حال، شمارش مجدد آرا تغییر محسوسی در اختلاف آرای دو نامزد ایجاد نکرد.، باشگاه وبلاگ کلشی ها

منبع: ایران آنلاین

به "تیم ترامپ خواستار بازشماری چندباره آرا در ایالت جورجیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ترامپ خواستار بازشماری چندباره آرا در ایالت جورجیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید