تعدادی وانت و موتور برقی به ناوگان پست اضافه می شود

به گزارش وبلاگ کلشی ها، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل شرکت پست دیروز از منطقه پست جنوب استان تهران بازدید کرد و گفت: به زودی تعدادی وانت و موتور برقی به ناوگان پست اضافه می شود.

تعدادی وانت و موتور برقی به ناوگان پست اضافه می شود

به گزارش خبرگزاری وبلاگ کلشی ها، در ابتدای این بازدید تعدادی از توزیع کنندگان پستی (پستچی ها) مسائل خود را بیان کردند.

تعویض موتورها، ساماندهی لباس کار، ارتقاء وضع معیشتی و لحاظ کردن سختی کار از درخواست های این پستچی هاست.

آقای رمضانعلی سبحانی فر، مدیرعامل شرکت ملی پست ایران هم گفت: در خصوص ارتقای امنیت، معیشت و تجهیزات مورد نظر شما برنامه هایی داریم که به زودی تعدادی وانت و موتور برقی به ناوگان پست اضافه می شود و در خصوص تجهیزاتی مانند لباس و گوشی تلفن همراه نیز برنامه هایی داریم که به زودی اجرا می شود.

وی ارتقاء وضع معیشتی کارکنان پست را منوط به افزایش درآمد های این شرکت خواند و اضافه نمود: چون شرکت پست شرکتی درآمد هزینه ای است ما باید کاری کنیم تا درآمدهایمان افزایش پیدا کند تا بتوانیم بیشتر به کارکنان پست رسیدگی کنیم.

سبحانی فر گفت: ما در 5 ماه ابتدایی سال 20 درصد میزان درآمد های مان کمتر از هزینه ها بوده و سال گذشته این شرکت 320 میلیارد تومان زیان داشته و 850 میلیارد تومان هم زیان انباشته داشته است.

وی اضافه نمود: باید هر سازمانی که می تواند خدماتش را به ما واگذار کند وارد عمل شود تا بتوانیم از این طریق درآمدهایمان را افزایش دهیم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "تعدادی وانت و موتور برقی به ناوگان پست اضافه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعدادی وانت و موتور برقی به ناوگان پست اضافه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید