اعتراف عجیب جورجینا در خصوص ازدواج با رونالدو

به گزارش وبلاگ کلشی ها، جورجینا رودریگس، نامزد آرژانتینی کریستیانو رونالدو، در مورد احتمال ازدواجش با ستاره پرتغالی حقایقی جالب را مطرح نمود.

اعتراف عجیب جورجینا در خصوص ازدواج با رونالدو

به گزارش خبرآنلاین، جورجینا رودریگس و کریستیانو رونالدو از سال 2016 با یکدیگر زندگی می نمایند، اما با وجود علاقه و صمیمتی که میان آن ها دیده می گردد هنوز به صورت رسمی ازدواج نکرده اند. در همین خصوص جورجینا یک بار به سوال پیشنهاد ازدواج کریستیانو رونالدو روبرو شد و پاسخی صادقانه به آن داد.

رودریگس در این خصوص گفت که این به او بستگی ندارد. او بعلاوه گفت که ای کاش روزی این اتفاق بیفتد.

این مدل آرژانتینی در برنامه نت فلیکس خود، به نام من جورجینا هستم، فاش کرد که اغلب به وسیله دوستانش در خصوص ازدواج با رونالدو مورد تمسخر قرار می گیرد. او اضافه نمود که جدیدترین آهنگ جنیفر لوپز با نام The Ring باعث افزایش طعنه های دوستانش به او شده است.

رودریگس در مصاحبه با اسپورتس مانور گفت: این موضوع (ازدواج) به من بستگی ندارد. ای کاش... صادقانه بگویم، فکر نمی کنم شرایط ما به ناگهان تغییر کند، زیرا واقعاً احساس می کنم من این شرایط را نیز دوست دارم. من مهمترین چیز را با کریستیانو دارم. بچه های فوق العاده و عشقی که دریافت می کنم. بقیه مسائل مهم نیست. دوستانم همواره در خصوص عروسی با من شوخی می نمایند. از زمانی که جنیفر لوپز آن آهنگ را درباره حلقه منتشر کرد، Whens the Wedding (کی ازدواج می کنیم؟) خدای من، آن ها همواره برای مسخره کردن من این آهنگ را می خوانند.

رونالدو نیز یک بار از سوی پیرز مورگان مجری مشهور انگلیسی تحت فشار نهاده شد که چه زمانی با رودریگس ازدواج خواهد نمود. برنده پنج بار توپ طلا پاسخ داد: این اتفاق می تواند در یک سال، یا شش یا یک ماه آیند رخ دهد. من 1000 درصد مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد.

منبع: فرارو

به "اعتراف عجیب جورجینا در خصوص ازدواج با رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف عجیب جورجینا در خصوص ازدواج با رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید