اظهارات جالب رئیس هیئت مدیره استقلال، اسم رمز و پنهان کاری در ماجرای استراماچونی!

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهارات جالبی را در مورد اتفاقات روز گذشته فینال جام حذفی و بازگشت استراماچونی بیان کرد.

اظهارات جالب رئیس هیئت مدیره استقلال، اسم رمز و پنهان کاری در ماجرای استراماچونی!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ کلشی ها، پس از شکست تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور تبریز در فینال جام حذفی، باشگاه استقلال در اطلاعیه ای از مذاکره برای بازگشت آندره آ استراماچونی به استقلال اطلاع داد. در حالی که اعضای هیئت مدیره استقلال به دلیل در پیش بودن جلسه هیئت مدیره واکنشی به اتفاقات اخیر نشان نداده اند، اسماعیل خلیل زاده در صفحه شخصی اش مطالب جالبی را عنوان نمود که در زیر می خوانید:

سلام به طرفداران استقلال عظیم، طرفدارانی که عظیمترین و ارزشمندترین دارایی تیم هستند. از شب گذشته در بعضی صفحات مجازی از نام من به عنوان مخالف بازگشت آندره آ استراماچونی نام برده شده است که در شرایط فعلی تعجب برانگیز است. اگر اسم رمز برای پنهان کاری، بنده هستم اشکالی ندارد و خدا جای حق نشسته است اما در رابطه با اتفاقات اخیر، سعی کردیم آرامش را به تیم ترزیق کنیم و جلسه هیئت مدیره و اظهارات اعضا نشان می داد که دنبال این هدف بودیم. اینکه چرا پس از آن، تنش ها بیشتر شد، باید آنالیز کامل گردد.

خودمان از اینکه به راحتی جام حذفی را از دست داده ایم، آنقدر ناراحت هستیم که نمی دانیم چه بگوییم. تنها چیزی که می توانیم بگوییم عذرخواهی از طرفداران است. تیمی که پس از دربی می توانست نوید روزهای خوب برای فصل بعد را بدهد، به یک باره تبدیل به [تیمی] بحران[زده] شد! تبدیل به چیزی شد که نمونه آن را در فرودگاه مهرآباد دیدیم. چطور ممکن است تیمی که دربی را برده، در فینال جام حذفی در نیمه اول سه گل بخورد؟

قطعا می دانم سؤال عظیم طرفداران درباره شرایط استراماچونی است؛ بنده به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه از مذاکره برای بازگشت اطلاعی ندارم و شاید مدیریت باشگاه بهتر بتواند در این زمینه اطلاع رسانی کند. طبق مصوبه هیئت مدیره، قرار بود مدیرعامل باشگاه برای مذاکره با استراماچونی جهت پرونده شکایت ایشان و دریافت تخفیف و زمان به ایتالیا سفر کند. بنده حرف های زیادی دارم که به قول بعضی ها، جعبه سیاه استقلال در ماجرای استراماچونی هستم! حرف هایی که اگر بخواهد روال کار به این صورت پیش برود، با سند و مدرک رو خواهم کرد.

بهتر است بازی هایی که آغاز نموده اند را به سرانجام برسانند، چون عواقب زیادی دارد. مدت هاست سکوت نموده ام و تنها پس از جلسات هیئت مدیره جوابگوی وبلاگ کلشی های بودم که زحمت کشیده بودند و مقابل باشگاه منتظر صحبت های ما. در حال حاضر هم فعلا سکوت نموده ام تا جلسه هیئت مدیره برگزار گردد و اگر بدانم ماجرای تخریب بنده ادامه داشته باشد، آن وقت مجبور به گفتن حقایقی خواهم شد. همچنین اگر مدیرعامل و هیئت مدیره واقعا دنبال بازگشت استراماچونی باشند، مانند سنوات گذشته که یاری کردم، برای حضور این مربی یاری اقتصادی خواهم کرد. به امید موفقیت استقلال عظیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اظهارات جالب رئیس هیئت مدیره استقلال، اسم رمز و پنهان کاری در ماجرای استراماچونی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات جالب رئیس هیئت مدیره استقلال، اسم رمز و پنهان کاری در ماجرای استراماچونی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید