اتفاق بی سابقه در جام جهانی؛ داوری خانوادگی در فینال!

به گزارش وبلاگ کلشی ها، توماش لیستکیویچ، یاری داور لهستانی، در آستانه ثبت رکوردی جالب در فینال جام جهانی 2022 قطر قرار گرفته است.

اتفاق بی سابقه در جام جهانی؛ داوری خانوادگی در فینال!

به گزارش وبلاگ کلشی ها، تیم ملی آرژانتین امروز در فینال جام جهانی 2022 باید به مصاف تیم ملی فرانسه برود تا تکلیف قهرمان این مسابقات روشن گردد.

شاگردان دیدیه دشان چهار سال قبل برای دومین بار در تاریخ فوتبال این کشور پیروز شدند با پیروزی برابر کرواسی به قهرمانی برسند و حالا آماده دفاع از عنوان قهرمانی هستند. در سوی دیگر میدان نیز لیونل مسی و یارانش در پی تکرار این افتخار پس از سال های طولانی خواهند بود.

ژیمون مارسینیاک از هلند قرار است قضاوت این بازی را برعهده داشته باشد و توماش لیستکیویچ یکی از یاری داوران او در این ملاقات خواهد بود.

نکته جالب اینجاست که پدر این یاری داور لهستانی پیش از این وظیفه داوری در فینال جام جهانی را برعهده داشته و در فینال جام جهانی 1990 در کنار ادگاردو کودسال حضور داشته است، ملاقاتی که بین آلمان و آرژانتین برگزار گردید.

دیه گو مارادونا ستاره آرژانتین در آن بازی بود اما نتوانست در برابر لوتار ماتئوس و دیگر ستاره های آلمان از عنوان قهرمانی اش دفاع کند و در نهایت مغلوب شد.

حالا پسر او قرار است رکورد جالبی را به ثمر برساند و این بار او راهنمایی فینالی که بار دیگر آرژانتین و این بار با مسی یک پای آن است را برگزار کند.

  • پسر ایتالیایی مارادونا: مقایسه پدرم و مسی بی فایده است | عکسی را که دست به دست می گردد دوست دارم!

منبع: ورزش سه

منبع: همشهری آنلاین

به "اتفاق بی سابقه در جام جهانی؛ داوری خانوادگی در فینال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق بی سابقه در جام جهانی؛ داوری خانوادگی در فینال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید