معروف ترین رستوران های والنسیا و لذت غذاهایی خوش طعم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، والنسیا با رستوران ها و کافه های بی شمار و مشهورش یکی از مقاصد گردشگران و رستوران گردان جهان است. این شهر که سومین شهر بزرگ اسپانیا است برای ذائقه های مختلف، غذاخوری ها، منوها و طعم های متفاوتی دارد. البته شهر والنسیا به پائیاهای خوشمزه مشهور است اما شما می توانید با چرخیدن در رستوران های متعدد این شهر زیبا، علاوه بر پائیا، غذاهای برنجی دیگری را هم میل کنید و از خوردنی های دیگری که در منوها می بینید را مزه کنید. سبزیجات بسیار خوش عطر و بوی بومی شهر والنسیا در کنار برنج، والنسیا را شهر محبوب رستوران بازهای جهان نموده است. مواد اولیه سالم و غذاهای دریایی که تازه از آب های مدیترانه صید شده، مزه های بی نظیری را به خاطرات شما در بین برترین رستوران های والنسیا اضافه خواهند کرد. در شهر والنسیا رستوران بد وجود ندارد اما برای شناخت معروف ترین رستوران های والنسیا در ادامه مطلب برترین رستوران های والنسیا با ما همراه باشید.

معروف ترین رستوران های والنسیا و لذت غذاهایی خوش طعم

کاسا مونتانا (Casa Montana)

بسیاری از اهالی شهر والنسیا این رستوران را جواهری می دانند که از سال 1836 میلادی در این شهر و در بین بهترین رستوران های والنسیا می درخشد. اولین بار دو همسایه این غذاخوری را در مکانی کوچک و آرام بنا نهادند. هر چند امروزه تغییرات اندکی در این رستوران تاریخی شهر والنسیا ایجاد شده اما هنوز هم بسیاری از اهالی، قرارهای محبت آمیز خود را در کاسا مونتانا می گذارند و از تاپاس های عالی دریایی و نوشیدنی های منحصر به فردش لذت می برند. این مکان در بین بهترین رستوران های والنسیا دلچسب همه روزه از ساعت 12 ظهر تا ساعت 12 شب باز است.

ناوارو (Navarro)

از صف بلند آدم هایی که قرارهای دیدار خود را در این رستوران 60 ساله می گذراند، می توان به این نکته پی برد که چه غذاهای لذیذ والنسیایی را می توان در ناوارو میل کرد و لذت برد. غذا خوری پر آوازه و مشهور ناوارو که در سال 1951 میلادی تاسیس شده همه غذاهای موجود در منوی خود را از تازه ترین و بهترین مواد غذایی تهیه می نماید. تاجران بومی از مشتریان پر و پا قرص این رستوران در بین معروف ترین رستوران های والنسیا هستند. همه غذاهای این رستوران شهر والنسیا از ماهی، گوشت و برنج تهیه می شوند. پائیای خرچنگ ناوارو در کنار نوشیدنی های محلی این رستوران تجربه ای کم نظیر است.

لا پاپاردلا (La Pappardella)

ده سال تجربه در سرو انواع پاستا کاری است که لا پاپاردلا مشغول آن بوده است. امروزه در فضایی دیدنی در کنار دکوراسیونی مجذوب کننده که ساخته هنرمندان محلی شهر والنسیا است، می توانید 29 نوع پاستا را امتحان کنید آن هم با طعم هایی ناب و فراموش نشدنی. فلفل، آجیل و انواع ادویه های ایتالیایی کاری با طعم پاستاهای لا پاپاردلا نموده که شاید در هیچ جای دیگری نتوانید این مزه ها را تجربه کنید. این رستوران دو طبقه یکی حیاط خلوت و تراسی کوچک دارد که می توانید نمایی از برج میگولت (Miguelete) را هنگام میل کردن پاستای مخصوص خود ببینید. کارکنان صمیمی و خوش برخورد این رستوران هم شما را عاشق لا پاپاردلا خواهند کرد. این رستوران در بین بهترین رستوران های والنسیا همه روزه از ساعت 1:45 بعدازظهر تا ساعت 4 باز است و شب ها از ساعت 8:30 تا ساعت 12 پذیرای مشتریان و گردشگران شهر والنسیا است.

مرکات (Mercat)

اگر اهل تست کردن مزه های نو هستید بدون شک باید سری به مرکات بزنید. آشپزان رستوران مرکات با خلاقیت و ابتکار خود بسیاری از غذاهای محلی و سنتی را ترکیب نموده و مزه هایی ساخته اند که خاص همین رستوران شهر والنسیا است. نکته جالب در مرکات فضای آرامش بخش و محبت آمیز آن است که بین آشپزها و مشتریان هیج مرزی وجود ندارد. ساعت کار این رستوران دوست داشتنی در بین بهترین رستوران های والنسیا طی روزهای مختلف متغیر است پس برای چشیدن مزه های نو، ساعت کاری مرکات را به خاطر داشته باشید:

-دوشنبه ها از ساعت 8:30 شب تا 11:30 شب

-سه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 1:30 بعدازظهر تا 4 بعدازظهر و شب ها از ساعت 8:30 شب تا 11:30 شب

-جمعه و شنبه از ساعت 1:30 بعدازظهر تا 4 بعدازظهر و شب ها از ساعت 8:30 شب تا 12 شب

پلس فیسول (Palace Fesol)

در تجاری ترین منطقه شهر والنسیا یک رستوران از سال 1909 مشغول فعالیت است. این غذاخوری که به نام پلس فیسول مشهور است یکی از بهترین مکان هایی است که می توانید در شهر والنسیا، غذاهای سنتی والنسیایی را با طعم و مزه اصیل خود بچشید. البته این رستوران در بین معروف ترین رستوران های والنسیا هم ترکیباتی بین غذاهای سنتی و امروزی ایجاد نموده و با این روش صاحب مزه هایی شده که خاص پلس فیسول است. گوشت، ماهی و برنج همچون بیشتر رستوران های شهر والنسیا در منوی آن گنجانده شده اما غذای مخصوص این پلس فیسول، غذایی است با باقلا که هرکسی آن را چشیده، دوباره سری به این غذا خوری زده است. این رستوران در بین بهترین رستوران های والنسیا همه روزه از ساعت 9:30 صبح تا ساعت 5 عصر و شب ها از ساعت 8 شب تا ساعت 11 شب باز است به استثنا یکشنبه ها که شب تعطیل است.

لا پپیکا (La Pepica)

برای میل کردن غذاهای محلی والنسیا در ساحل می توانید به رستوران سرزنده و شاد لا پیپکا بروید که از سال 1898 میلادی مشغول به کار است. این غذاخوری ساحلی می تواند از 450 میهمان پذیرایی کند و دارای فضایی سنتی، شاد و سرزنده است. از مجذوب کنندهیت های این رستوران شهر والنسیا عکس هایی است که از مشتریان شاد و خندان خود به دیوارهایش آویخته است. در میان عکس های لا پپیکا می توانید ارنست همینگوی نویسنده شهیر، خاندان سلطنتی و خوان کارلوس پادشاه اسپانیا را پیدا کنید. این رستوران در بین بهترین رستوران های والنسیا همه روزه از ساعت 12 ظهر تا ساعت 12 شب باز است.

ماریسا (Marisa)

ماریسا یک رستوران دو طبقه در شهر والنسیا است که دارای پرسنلی بسیار خوش برخورد و مودب می باشد. طبقه بالای این رستوران دارای نمایی بسیار زیبا است. پانزده سال تجربه ماریسا باعث شده تا در طبقه اول آن بتوانید یکی از خوش مزه ترین ناپاس های عمر خود را میل کنید. پخت آرام و مواد اولیه تازه از ویژگی های این رستوران شهر والنسیا است. ماریسا همه روزه از ساعت 1 بعدازظهر تا ساعت 4 بعدازظهر و شب ها از ساعت 7 بعدازظهر تا ساعت 12:30 شب باز است.

کیو دو بارلا (Q de Barella)

کیو دوبارلا یک رستوران نیست بلکه خانه شما است با منوی متنوعی از غذاهای نو و خوش طعم. مبلمان های راحتی با میزی از مجله ها در کنار لبخندی که شعار کیو است برای شما محیطی فراهم نموده که انگار در خانه خود مشغول میل مزه هایی محبوب هستید. این رستوران شهر والنسیا با وفاداری به اصل غذاهای سنتی، آشپزی نوینی را وارد والنسیا نموده که تنها با حضور در آن و انتخاب غذا از منوی کیو می توانید آن را تجربه کنید.

ورتیکال (Vertical)

طعم غذاهای لذیذ مدیترانه ای با داشتن نمایی سیصد و شصت درجه از بندر بی نظیر والنسیا، تنها در رستوران ورتیکال رقم می خورد. این رستوران که در طبقه آخر هتل کنفرتال آکوا واقع است علاوه بر غذاهای خوش طعم مدیترانه ای، چشم انداز و دید نمای بسیار زیبایی دارد. برای آنکه همراه با سیر کردن شکم خود، آرامشی عمیق را حس کنید و از این تجربه ناب لذت ببرید حتما سری به ورتیکال بزنید. والنسیا شهر رستوران های بی نظیری است که هر ساله پذیرای رستوران بازهای فراوانی است. به جرات می توان گفت که شهر والنسیا رستوران بد ندارد. رستوران های متعدد شهر والنسیا با مواد اولیه تازه و تجربه فراوان آشپزهای متبحر، خاطره ای لذت بخش از حس طعم و مزه های نو را به شما هدیه می دهند.

منبع: همگردی

به "معروف ترین رستوران های والنسیا و لذت غذاهایی خوش طعم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معروف ترین رستوران های والنسیا و لذت غذاهایی خوش طعم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید