مددی: مجبوریم با راه چاره دیگری پول شفر را بپردازیم، اظهارات رسول پناه درباره دیاباته صحت ندارد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، سرپرست باشگاه استقلال گفت: حساب شفر در یک کشور توسعه نیافته است و کار را سخت کرده است و مجبوریم به سراغ راه حل دیگری برویم.

مددی: مجبوریم با راه چاره دیگری پول شفر را بپردازیم، اظهارات رسول پناه درباره دیاباته صحت ندارد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، احمد مددی در یک گفت وگوی رادیویی، درباره بدهی های باشگاه استقلال اظهار کرد: ما به وینفرد شفر، سرور جپاروف و باشگاه پاختاکور بدهی داریم و همین الان درگیر انتقال وجه انتقال بدهی شفر هستیم. باور کنید انتقال به حسابش محدودیت زیادی دارد، چراکه این حساب در یک کشور تقریبا توسعه نیافته اروپایی است و انتقال پول به آن کشور بسیار سخت است. حساب او در کرواسی است و ما در کارت های خیلی کوچک داریم این انتقال را انجام می دهیم. از کانال های مختلف در حال تلاش هستیم. به شفر هم در ایمیلی اعلام کردیم که اگر امکان دارد حسابی را در آلمان، دبی، قطر یا ترکیه به ما معرفی کند تا سریع تر این انتقال پول را انجام دهیم.

او ادامه داد: تا این لحظه او (شفر) حسابی را به جز حساب کرواسی به ما اعلام نکرده است. در ابتدا 200 هزار یورو برگشت خورد اما اکنون داریم بخش بخش می فرستیم. امیدواریم امشب به عدد خوبی برسانیم اما می دانید اکنون در اروپا آخر هفته است و فردا و پس فردا تعطیل است. از دوشنبه دوباره باید کار را شروع کنیم. یک روش هایی را در نظر گرفته ایم. دو راهکار را در نظر داریم اما اگر به این شکل باشد مجبوریم به سراغ راهکار دوم برویم که صحبتش را هم کردیم و نهایی هم شده است تا از آن راه انجام دهیم. امیدواریم امشب به آن عددی که می خواهیم برسیم، چراکه از چندین کانال این انتقال دارد صورت می گیرد تا عدد مجموعش دربیاید و برای دوشنبه مجبوریم از راهکار دوم کار را به نتیجه برسانیم.

مددی درباره ماجرای پاختاکور و جپاروف گفت: ما شدیدا مشکل تأمین منابع مالی داریم و گرانی ارز هم از همین موارد تأثیر می گیرد و باید ابتدا مشکل شفر را حل کنیم چرا که دو عدد مبلغ قرارداد پاختاکور و جپاروف قابل تأمل است. تلاش می کنیم بعد از شفر سریعا به بدهی باشگاه پاختاکور و جباروف ورود کنیم و در این هفته پول آن ها را بدهیم تا پنجره را باز کنیم.

او در رابطه با مقصر مسائل باشگاه ها درباره بدهی ها و عدم پرداخت آن ها مطرح نمود: من در کمتر از این یک ماه که آمدم به جز حمایت چیزی از وزارت ورزش ندیده ام. در این چند وقت برای تامین منابع مالی ده ها جلسه با خود آقای وزیر صحبت کردیم و درباره تامین منابع مالی صحبت کردیم. مصوبه ای در مجلس شورای اسلامی در سالیان گذشته بوده است که طبق آن باشگاه های حرفه ای از هرگونه کمک از سوی دولت منع شده اند. دولت حتی یک ریال نمی تواند کمک کند. من هفته گذشته گفتم مشکل استقلال نبود منابع مالی است و آن کسی که این مشکل را به وجود آورده است خود مجلس است. من به آن ها گفتم استقلال و پرسپولیس دو باشگاه پر هوادار هستند و این دو باشگاه باید از سمت دولت و شرکت های دولتی حمایت شوند.

سرپرست باشگاه استقلال با بیان این که در همین زمان گذار مسائل بسیار زیاد است، گفت: نقش نهاد های خدماتی مثل شهرداری ها کجای باید دیده شود؟ وقتی با یک پیروزی این تیم ها شور و نشاط به شهر می آید، نباید برای رفاه اجتماعی کمکی از سوی آن ها صورت گیرد؟ باور کنید اگر آن ورزشگاه ها هم روی دستشان نمی ماند، به باشگاه های استقلال و پرسپولیس نمی دادند. می دانید هزینه نگهداری ورزشگاه ها بسیار بالاست و در شرایط کنونی هزینه ورزشگاه ها به باشگاه داری اش نمی ارزد.

او با بیان این که ما درباره دو باشگاهی صحبت می کنیم که باهم هفتاد میلیون هوادار دارند، مطرح نمود: این دو باشگاه را با هیچ باشگاهی مقایسه نکنید. قانون را برای همه یکسان ببینند اما به نسبت تماشاگر باید تقسیم کنند. شرایطی که ما در حال حاضر داریم قابل تصور نیست. از هر راهی که تصور کنید دنبال تأمین منابع مالی هستیم. ما یک مشکل بزرگ درباره عدم رعایت تعهدات قراردادی یا کم کاری داریم. دوستانی قبول کردند منابع مالی را تأمین کنند اما متاسفانه تا این لحظه به تعهدات خودشان آنطور که شایسته و بایسته است عمل نکردند. در تیم رقیب ما کارگزار عددهای خیلی خوبی را به این تیم کمک کرد تا توانست خودش را از این بحران خارج کند.

مددی درباره صحبت های رسول پناه در خصوص تمایل دیاباته برای انتقال به باشگاه پرسپولیس گفت: دیاباته شماره تلفن رسول پناه را از کجا پیدا کرده است؟ رسول پناه انگلیسی یا فرانسوی بلد است؟ مگر قانون منع بازیکنان خارجی وجود ندارد؟ بازیکنان خارجی فقط با باشگاه خودشان می توانند تمدید کنند و به باشگاه دیگری نمی توانند بروند. با همه احترامی که برای رسول پناه قائل هستم اما فکر نمی کنم این موضوع صحت داشته باشد و مستندی برای آن وجود ندارد.

او درباره تکلیف علی کریمی برای حضور در استقلال بیان نمود: خیلی امیدوارم بتوانیم علی کریمی را درتیم مان داشته باشیم. مذاکراتی با او از طریق مدیر برنامه هایش اجرا شده است و ان شاءالله اگر به یک تفاهم خوبی برسیم، او را بتوانیم در استقلال نگه داریم. قلب علی کریمی با استقلال است و این شعار نیست و واقعیت است. قراردادهای یک ساله به نفع باشگاه ها نیست. من در باشگاه قبلی هم که بودم قرارداد زیر یک سال نمی بستم و دو تا پنج ساله می بستم. در قرارداد یک ساله، بازیکن را تقریبا از نیم فصل ندارید و بازیکن مراقب ساق هایش برای فصل آینده است.

سرپرست باشگاه استقلال درباره قرارداد نادری گفت: او به دلیل این که قراردادش قرضی است مجبور بودیم یک ساله ببندیم. تلاش داشتیم قرارداد بلند مدت تری با او ببندیم اما باشگاه بلژیکی موافقت نکرد. در ضمنً گفته می شود هفت و نیم میلیارد با او قرارداد بستیم که این واقعیت ندارد. ما یک سقف معین قراردادی داریم و به هیچ عنوان از آن سقف فراتر نخواهیم رفت.

او درخصوص ارتباط و تعامل ضعیف بین باشگاه و هواداران مطرح نمود: اکنون فضا بسیار متکثر است و واقعا نمی شود این همه عقاید را باهم جمع کرد. فضای رسانه ای و مجازی کشور متشنج است و این مسائل نه تنها به مسائل استقلال کمک نمی کند بلکه به مسائل باشگاه هم اضافه می کند. استقلال نیاز به آرامش دارد و باید وحدت هواداران و انسجام درونی در این تیم به وجود بیاید. همه باید بیایند کنار هم قرار بگیرند تا این باشگاه بتواند مسائلش را به حداقل برساند.

مددی درباره اختلاف بین عبدیان و خلیل زاده اتفاق افتاده است، گفت: ما دنبال این واژه سازی ها نیستیم. یک اختلاف نظر کوچک و سوءتفاهم وجود داشت. البته شخص من مورد حملات زیادی قرار گرفتم اما سکوت کردم چرا که می دانستم چه چارچوبی وجود دارد. اساسنامه معین و چارچوب وظایف هم معین است. سوءتفاهم کوچکی پیش آمد که رفع شد و هیچ مشکل دیگری وجود ندارد.

او درباره حواشی پیش آمده در فرودگاه بیان نمود: احکام انضباطی سه بازیکن صادر و به آن ها ابلاغ شده است. این سه بازیکن اعتراض کردند و قرار شده کمیته استیناف رأی نهایی را صادر کند. ما این ها را در قراردادهایشان اعمال می کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال درباره بازگشت دیاباته و میلیچ گفت: تستی که از دیاباته گرفته شد، گم شده بود و او دوباره تست داد. امروز جواب تست می آید و تا این لحظه مدیر برنامه جواب تست را به ما اعلام نکرده است و به محض اینکه اعلام شود و مجوز خروج از فرانسه را بتواند بگیرد، برایش بلیط می گیریم تا برشود. درباره میلیچ هم همین الان یک مبلغی به حسابش نشست. متاسفانه مشکل حادی برای پدر او ایجاد شده است و حال خوبی ندارد اما او به محضی که این پول را دریافت کند، تست کرونا می دهد و مجوز خروج از کشور را می گیرد و در نهایت به تهران می آید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مددی: مجبوریم با راه چاره دیگری پول شفر را بپردازیم، اظهارات رسول پناه درباره دیاباته صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مددی: مجبوریم با راه چاره دیگری پول شفر را بپردازیم، اظهارات رسول پناه درباره دیاباته صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید