قطع درخت 400 ساله به قصد انتقام از پلیس

به گزارش وبلاگ کلشی ها، راننده متخلف برای انتقام از پلیس راهور، یک اصله درخت بلوط 400 ساله را در جاده باشت به گچساران (استان کهگیلویه و بویراحمد) قطع کرد.

قطع درخت 400 ساله به قصد انتقام از پلیس

ماموران پلیس راهور برخی از مواقع زیر سایه این درخت کهنسال بلوط به کنترل جاده می پرداختند. هنوز یک ماه از قطع دو اصله درخت بید دست کاشت در دو راهی روستای حاج خواجه در 20 کیلومتری باشت از سوی رانندگان متخلف نگذشته بود که این درخت 400 ساله هم قطع شد. رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت، با انتقاد از قطع درخت کهنسال بلوط در هشت کیلومتری شهر باشت، گفت:

این درخت کهنسال توسط یکی از رانندگان متخلف که از سوی پلیس راهور این شهرستان جریمه شده بود قطع شد.وی بیان نمود:ماموران یگان حفاظت این اداره بدنبال دستگیری متخلف قطع کننده درخت بلوط در منطقه شلال دون باشت هستند.گرجی شرح داد:این درخت یکشنبه شب توسط یکی از رانندگان متخلف قطع شد.
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت، جریمه هر اصله درخت بلوط را سه میلیون و 500 هزار ریال گفت!
وسعت مراتع و جنگل های شهرستان باشت 105 هزار هکتار است از این میزان 18هزار هکتار مرتع است. شهرستان 21 هزار نفری باشت در جنوب شرقی کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است. [gallery columns=4 link=file ids=25802,25801,25800,25799] منبع: اقتصاد آنلاینمنبع: کجارو

به "قطع درخت 400 ساله به قصد انتقام از پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطع درخت 400 ساله به قصد انتقام از پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید