عکسِ زنی که هم زمان پنج شوهر دارد

به گزارش وبلاگ کلشی ها، روستایی که در آن زنان چند شوهر دارند. با ما همراه باشید تا روستایی که زنان در آن حداقل سه شوهر دارند را بشناسید.

عکسِ زنی که هم زمان پنج شوهر دارد

به گزارش رکنا، در شمال هند در برخی روستا ها همچون دهردون، خانواده های چند شوهری مرسوم است که بچه ها پسر در خانواده با ازدواج اولین برادر، به وی پیوسته و زندگی شان را با همسر وی ادامه می دهند.

گفته می شود پسران خانواده از این رو دست به این کار می زنند تا میراث پدری شان کمتر بین وراث تقسیم شده و شریک کمتری پیدا کند. آن زن جوانی که در عکس می بینید هم رجا نام دارد و عروس پنج برادر است. از چهره تمام شش نفر تبسم می بارد، و این یعنی ظاهرا خوشبخت می کنند.

شاید از نظر شما چنین چیزی عجیب به نظر برسد، اما در این مطلب می خوانیم که این موضوع عین واقعیت است.

رجای 21 ساله، اولین بار با یک برادر هم خانه شد و پس از آن چهار برادر د یگر شوهر قانونی اش شده اند. در نتیجه طفلی به دنیا آمد و او را جی نام گذاشتند. در حال حاضر رجا نمی داند که این فرزند کدام یک از برادران است. رجا در ابتدا گویا شرم داشته است، ولی کم کم به پنج شوهری عادت کرده و امروز خود را خوشبخت می شمارد! نکته جالب در این است که همه زنان در این روستا میزبان پنج همسر نیستند، تنها رجا این طور است، چرا که زنان دیگر نهایتا سه همسر دارند.

روستای دهردون

رجا اولین بار به همسری گدو ویرمه 21 - ساله درآمد و بعد بیج 32 - ساله، کمی بعد به سانتی رمه 28 - ساله، سپس به گاپل 26 - ساله و در نهایت به دنیش 18 - ساله.

مادر رجا سه شوهر دارد که هر سه برادرند و او نمی داند رجا از کدام شوهرش است. همچنین رجا هم نمی داند پسر یک و نیم ساله اش جی از کدام همسرش است، ولیکن او همه پنج شوهرش را دوست دارد و همسرانش نیز به او مهر دارند، زیرا هر کدام از پنج برادر به صورت برابر اظهار می کنند که شاید پسرشان مال او باشد.

منبع: فرارو

به "عکسِ زنی که هم زمان پنج شوهر دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکسِ زنی که هم زمان پنج شوهر دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید