شرح پلیس مرکز درباره ماجرای اتفاق افتاده در یک هنرستان دخترانه ، شایعات منتشر شده در فضای مجازی مورد تایید نیست

به گزارش وبلاگ کلشی ها، مرکز اطلاع رسانی پلیس مرکز درباره ماجرای اتفاق افتاده در مجاورت یک هنرستان اتفاق افتاده در خیابان کارون توضیحاتی را ارائه کرد.

شرح پلیس مرکز درباره ماجرای اتفاق افتاده در یک هنرستان دخترانه ، شایعات منتشر شده در فضای مجازی مورد تایید نیست

به گزارش وبلاگ کلشی ها، درپی انتشار تصاویری از مجاورت یک هنرستان دخترانه در فضای مجازی، مرکز اطلاع رسانی پلیس مرکز در اطلاعیه ای گفت: بعدازظهر امروز و درپی اعلام وقوع یک مورد درگیری در مجاورت یک هنرستان دخترانه در خیابان کارون، عوامل کلانتری و ماموران پلیس در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قراردادند که در جریان آن معین شد که درگیری میان تعدادی از اراذل و اوباش اتفاق افتاده است.

در ادامه این اطلاعیه با اشاره به اینکه این درگیری که در مجاورت یک هنرستان دخترانه اتفاق افتاده بود، منجر به نگرانی تعدادی و والدین و دانش آموزان شده بود. آمده است: عوامل درگیری از سوی ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند. بعلاوه شایعات منتشر شده در فضای مجازی به هیچ عنوان مورد تایید نیست.

منبع: همشهری آنلاین

به "شرح پلیس مرکز درباره ماجرای اتفاق افتاده در یک هنرستان دخترانه ، شایعات منتشر شده در فضای مجازی مورد تایید نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح پلیس مرکز درباره ماجرای اتفاق افتاده در یک هنرستان دخترانه ، شایعات منتشر شده در فضای مجازی مورد تایید نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید