اعتراض به 4 تخلف رانندگی وارد نیست ، آخرین مهلت پرداخت اقساطی جرایم

به گزارش وبلاگ کلشی ها، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: پلیس راهور، شکایت و اعتراض درخصوص جرایم صادرشده حاصل از تخلفات رانندگی را بررسی می کند و تنها 4 تخلف وجود دارد که به آنها رسیدگی نمی شود. چون اعتراض به آنها وارد نیست.

اعتراض به 4 تخلف رانندگی وارد نیست ، آخرین مهلت پرداخت اقساطی جرایم

به گزارش وبلاگ کلشی ها به نقل از فارس، سردار کمال هادیان فر در خصوص 4 تخلفی که اعتراض به آنها وارد نیست، گفت: عدم توجه به فرمان پلیس، عبور از چراغ قرمز، نبستن کمربند ایمنی و نداشتن کلاه ایمنی و تخلفات رانندگی افراد مقصر در تصادفات از جمله مواردی هستند که در اعتراضات به آنها رسیدگی نخواهد شد.

وی با بیان این که نپرداختن مبلغ جرایم رانندگی، دوبرابر شدن آن را در پی خواهد داشت، گفت: رانندگان می توانند با مراجعه به سایت راهور 120 و انتخاب موردی جرایم اقدام کنند اما باید به این نکته توجه داشت که پرداخت از طریق سایت آفلاین است و در مقایسه با پرداخت بانکی مقداری با تأخیر در سوابق اعمال می شود.

سردار هادیان فر ادامه داد: خودروهایی که جرایم رانندگی شان بیش از یک میلیون تومان است، به پارکینگ منتقل می شوند. پلیس راهور تمهیداتی برای رانندگان این خودروها در نظر گرفته تا جرایم خود را به صورت اقساطی پرداخت کنند. البته پرداخت اقساطی جرایم فقط تا انتها اسفند اجرا خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اعتراض به 4 تخلف رانندگی وارد نیست ، آخرین مهلت پرداخت اقساطی جرایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض به 4 تخلف رانندگی وارد نیست ، آخرین مهلت پرداخت اقساطی جرایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید