ارگونومیک ترین ماوس سال معرفی گردید ، قابلیت اتصال بین 3 کامپیوتر به شکل همزمان ، برخوردار از سنسور فوق دقیق

به گزارش وبلاگ کلشی ها، شرکت لاجیتک از جدیدترین ماوس خود رونمایی کرد. هدف اصلی این ماوس بالا بردن ظرفیت های حرکتی کاربران است. لاجیتک اغلب از محبوب ترین برندها بین کاربران محسوب می گردد.

ارگونومیک ترین ماوس سال معرفی گردید ، قابلیت اتصال بین 3 کامپیوتر به شکل همزمان ، برخوردار از سنسور فوق دقیق

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این ماوس به کاربران امکان کنترل سه کامپیوتر را با یک ماوس اختصاصی می دهد. افزون بر این ها ماوس مذکور کاربران را قادر به کپی کردن و ارسال اطلاعات بین سه کامپیوتر را می نماید.

به این ترتیب این ماوس نو می تواند به به صورت یکپارچه متن، فایل ها و تصاویر را بین کامپیوترها به گردش درآورد. این ماوس های نو که MX Master 2S نام دارند، ویژگی هایی پیشرفته در حوزه طراحی ارائه می دهند که در نوع خود بی نظیر است.

این ماوس نو قدرت کنترلی چشمگیر دارد و با سنسور فوق دقیق خود تقریبا در هر سطحی بالاترین عملکرد را ارائه می دهد، حتی این ماوس روی شیشه هم کار می نماید.

منبع: انتخاب

به "ارگونومیک ترین ماوس سال معرفی گردید ، قابلیت اتصال بین 3 کامپیوتر به شکل همزمان ، برخوردار از سنسور فوق دقیق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارگونومیک ترین ماوس سال معرفی گردید ، قابلیت اتصال بین 3 کامپیوتر به شکل همزمان ، برخوردار از سنسور فوق دقیق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید