آثار صنایع دستی ارائه شده در جشنواره همام تجلی خانواده ایرانی است

به گزارش وبلاگ کلشی ها، خبرگزاری مهر/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، آثار صنایع دستی ارائه شده در جشنواره همام تجلی خانواده ایرانی است.

آثار صنایع دستی ارائه شده در جشنواره همام تجلی خانواده ایرانی است

مریم جلالی در حاشیه بازدید از آثار صنایع دستی معلولان شرکت کننده در سومین جشنواره بین المللی همام که در محل فرهنگستان هنر برگزار گردید، با اشاره به اینکه موظفیم از آثار فوق العاده افراد دارای معلولیت حمایت کنیم، گفت: این آثار تجلی خانواده ایرانی است و معیشت عزت آفرین را در حوزه صنایع دستی به تصویر کشیده و فارغ از اثر هنری می تواند مبنایی برای عایدی بچه ها و اقشار دارای بیماری های خاص باشد.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با اشاره به اینکه صنایع دستی تولیداتی است که عزت، ثروت و امنیت را در پی دارد و انگیزه و امید برخاسته از اکوسیستم را به تصویر میکشد، توضیح داد: براساس دستور ضرغامی، وزارت میراث فرهنگی موظف شده در همه خانه های تاریخی و تأسیسات گردشگری زمینه عرضه صنایع دستی را فراهم کند و در این زمینه کوشش کردیم که شرایط همه عزیزان را در نظر بگیریم و روند انجام کارشان را سرعت ببخشیم.

وی با بیان اینکه همام نماد همت و غیرت ایرانیان است، اظهار کرد: جشنواره به گونه ای برای افراد دارای معلولیت طراحی شده که هیچ فرصتی را از دست نمی دهد و هیچ چیزی برایش محدودیت نیست.

جلالی با بیان اینکه آثار برتر جشنواره همام را بدون شرکت در هیأت انتخاب تجلی خواهیم کرد، گفت: در نمایشگاه و جشنواره همام شاهد آثاری فاخر و باکیفیتی از هنرمندان دارای معلولیت هستیم و این اتفاق بزرگی است.

منبع: همگردی

به "آثار صنایع دستی ارائه شده در جشنواره همام تجلی خانواده ایرانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آثار صنایع دستی ارائه شده در جشنواره همام تجلی خانواده ایرانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید